19 yaşında son derece güzel ve çekici 1 bayansınız.

Size 1 bakan 1 daha bakıyor. Gittiğiniz her yerde gözler sizin üzerinizde.

Üniversitede okuyorsunuz. 1 sevgiliniz var 21 yaşında ve son derece yakışıklı 1 genç. O da başka 1 üniversitede öğrenci.

Birbirinizi çok ama çok seviyorsunuz. Evlilik planları yapıyorsunuz. Hatta evlendiğinizde kızınız olursa adını Asuman. Oğlunuz olursa adını Yağız koymaya bile karar verdiniz.

Sevgiliniz üniversiteyi bitirip çok güzel 1 iş buluyor Türkiye’nin saygın ve çok büyük 1 şirketinde. 2 sene sonra da siz üniversiteyi bitirip çok güzel 1 iş buluyorsunuz, çok büyük 1 holdingde.

Aradan 3 ay geçiyor. Sevgilinizle 1 cumartesi günü akşamı çok güzel 1 balıkçı lokantasında 1 akşam yemeği için randevulaşıyorsunuz.

Buluşacağınız günden 1 gün önce yani Cuma günü ofisinizde çalışırken, kargodan size 1 paket geliyor.

Paketi açıyorsunuz. İçinden 1 zarf çıkıyor. Zarfı da açıyorsunuz.

O da ne. 1 davetiye. Okumaya başlıyorsunuz. Gözleriniz fal taşı gibi açılıyor.

Sevgilim dediğiniz adamın 1 hafta sonraki nikâh ve düğün davetiyesi. Çalıştığı şirketin sahibinin kızı ile evlenecek. Nikâh ve düğün 5 yıldızlı 1 otelde olacakmış.

Ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

Cumartesi günü akşam yemeğine gider misiniz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Giderdim şahsen,orada ağzına ederdim sonra da hayatından çıkardım.

0|1
    0|0
  • tam beni anlatıyordu ama bozuldu sevgilim polis üni öğrencisi değil çocuk isimleri düşünmedik kısmet :) bu hikayedeki adam evlenecek olsa randevu vermez zaten saçma olmuş biraz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...