Kapat

İç çamaşırının pamuklu veya naylon olduğunu nasıl ayırt ederiz

ya arkadaşlar iç çamaşırınızın naylon olduğunu nasıl anlıyorsunuz veya pamuklu olduğuu ? Rahimimde mantar ve pamuklu giymem gerekiyor önceden hiç dikkat etmezdim güzrl olanı alırdım ama şimdi naylon veya pamuklu iç çamaşırını nasıl ayırt edicem ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• önce gözle kontrol et nasıl mı yün ve pamuk hiç bir zaman parlamaz.parlak görülüyorsa bil ki o naylondur terletir nem yapar acır. elle kontrol para sayar gibi ovun eliniz kaymayacak fazla değil yani veya bildiğin gabardini kumasa benzer bu tür kumaşlar rahatlık verir terletir ama nem olmaz zararı olmaz .kendinizi rahat hissedersiniz. :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Etiketinden bakabilirsin. Etiket haricinde el ile kontrol edebilirsin, çok kaygan ve parlak bir kumaşsa % 100 pamuk olma ihtimali pek yoktur. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • İç kısımlarında etiket oluyor.Orada bütün özellikler yazar.Zaten pamuklu olanlar parlak olmaz.

0|0
    0|0
  • Etiketinde yazar tum giysilerin.

0|0
    0|0
  • (= koklayarak (= (=

0|0
    0|0
  • üzerinde yazmıyor mu pamuk veya polyester diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dokundugunda anlamaz mısın yapısından ?

0|0
    0|1
  • Aldığın ürunun üzerınde etıketınde yazar zaten canım pamuklu naylon vs vs

aldığın zaman satıcıyada sorarsan daha ıyı sana yardımcı olacakdır geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Hİç dikkat etmedim ya hastalığı kapınca dikkat ediyorum işte sağol canım ona göre alıcam artık

• bundan sonra özen göster dıkkat et sağlığın için :)

kendıne ıyı bak canım iyi akşamlar.

• sağol canım iyi aksamlar

• dokun etiketindede yazar

0|0
    0|0
  • dokun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...