Yakında spora başlıyorum

boyum 160 küsür ama kilom 68.

55 kiloya kaç ayda düşebilirim? fiziğimi şekillendirip sıkılaştırarak?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• En az 6 - 7 ay gerekiyor... Başladıktan sonra 1 yıl en azından devam et...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 4-5 ayda anca

0|0
    0|0
  • Bir zaman vermek zor bence çünkü herkesin bünyesi farkılıdır bazıları hızlı kilo alır yavaş yakar bazıları yer yer ama kilo almaz istediği zaman kilo verir.Azim ver kararlılık işi kafanda bir zaman belirlemeyeceksin ve sporu günlük etkinliğin yani yaşamının bir parçası haline getireceksin.

0|0
    0|0
  • Sıkılaşarak 13 kg vermek istiyorsun. Dışardan göründüğü kadar kolay değil bu işler istedîğin görüntüyü yakalaman 15 ayını alır diyorum ben

0|0
    0|0
  • Amacına bağlı olarak ayarlamalısın yoksa 2 ayda da verirsin o kiloyu.. fiziğini şekillendirip skıştırmak istiyosan ve formunun hemen kaybolmasını istemiyosan uzun vadeye yayarak spora hayatında süreklilik kazandırmalısın. amacına ulaştktan sonra da salarsan şekillenip skışan fiziğini koruman çok zor olur.. formu kazanmak içn ayrı korumak için ayrı şeyler vardır. . .

0|0
    0|0
  • 7 ayda verirsin

0|0
    0|0
  • ne kadar yapacaksın

0|0
    0|0
  • 1 yılda anca ama boyun güzelmiş 55 kilo olursan çok tatlı olursun 160-165 boy arası kızları çok seviyom :D

0|0
    0|0
    • 1 yıl çok uzun bir süre değil mi bence ayda 4 kilo versem çok daha kısa sürede verebilirim.

• O senin azmine baglı hem spor yapıp hem düzenli beslenirsen 6 ayda yaparsın bence box muay thai felan git böle bol tempolu bir dövüş sporuna gidersen 4-5 ayda verirsin ben 1 yıl gittim 80 kilodan 75'e indim ama hiç takmıoyrudm kiloyu yiyordum içiyordum sadece dövüşmek için gidiyordum...

• böyle olmada link

0|0
    0|0
  • Beslenme ve düzenli spora göre farklılık gösterir.Ama iyi bişeye başlıyorsun bundan emin ol

0|0
    0|0
  • diyet yapmadan sadece sporla 6 ayda düşersin

0|0
    0|0
  • diyet yaparsan ayda 5 kilo

0|0
    0|0
  • 3 ayını almaz ama kiloyu 1 aydada sıkı bir diyetle verebilirsin

0|0
    0|0
  • 4-5 ayda sağlılık şekilde inersin. Oku bol bol.

0|0
    0|0
  • Onun duası yeter yahu.

0|0
    0|0
  • yaptıgın spor ve yememene bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 6 ayda falan

0|0
    0|0
  • Aynı ben ama 65 kiloyum :S gel bana mesaj at veya istek gonder beraber baslayalm

0|0
    0|0
  • en rahat 4 ayda verirsin 1 ayda 3 kilodan en az

0|0
    0|0
  • 2 ayda düşebilirsin kolay gelsin sonuçları yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...