Saçları beyazlamayan birinin saçını boyatması hakkında ne düşünüyorsunuz?

bir bayanın 20 li 30 lu yaşlarda saç boyatmasına sonuna kadar karşıyım. ama farklı bakış açılarına ve kararlara da saygılıyım elbette. bence bir bayana en çok yakışan saç rengi normal saç rengidir. siz katılıyo musunuz katılmıyo musunuz?düşünceniz nedir?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Kişisel tercihler bişey dememekte fayda var.

0|0
    0|0
  • Saçı boyatmak büyük hata. Bende o hatayı yaptım. Saçımı renkten renge soktum. Güzelim saçlarım mahvoldu. Şimdi doğal renginde ve sağlıklı ama saçımı sağlığına kavuşturmak için çektiğim zahmet çok.

0|0
    0|0
    • peki saç eski rengine nasıl dönüyor

• ben en son kendi rengine yakın bir renge boyadım. uzadıkça kestirdim. hala uçlarında bir iki parmak boyalı yerler var. birde kuaförler rengi kusturuyorlar ama saça zarar verdiği için ben yaptırmadım. uzun bir süre saçım 2-3 renkti. sabrettim şimdi çok az kaldı.

• bayanlar saç rengini şeklini sürekli değiştirirler değişiklik açısından.örneğin ben çok eskiden her ay saç rengimi değiştiridim ama çok yıprandı zamanla dökülmeye başladı şu an iyi kendi doğal saçım bence bi bayanı gösteren saçlarıdır mesela ben saçlarım olmazsa yaşayamam o yüzden iyi bakıyorum onlara eskisi gibi boyaymış maşaymış fönmüş pek sık yapmıyorum..

0|0
    0|0
  • katılıyorum şöyle ki 17 den beri saçımı boyuyorum 24 yaşındayım saç bakımı için harcadığım parayı hiç bi şeye harcamamışımdır yine de boyadan önceki sağlığına kavuşmadı saçım.bi yerde de alışkanlık oluyor tabi

0|0
    0|0
    • parasını pulunu bir kenara bırakmak lazım bence en iyisi doğallık diyorum.ayrıca her gün yapılan makyaja da karşıyım

• makyaj aşırı olmadıkça iyi bişey

• doğallık karşıtı iki şey biliyorsam biri saç boyama diğeri de makyajdır

• kesinlikle katılıyorum, en güzeli doğal hali, bende 2-3 sefer boyattım ve beyazlar çıkmaya başladı.

0|0
    0|0
  • Aliskanlik olmadigi sürece sorun degil bence.

0|0
    0|0
  • Sadece o yaşlarda değil diğer yaşlarda da boyatmamalı.Benim annem hiç saçını boyatmadı şu yaşına kadar, hiç beyaz bir tel bile yok.

0|0
    0|0
  • 12 yasımdan beri saclarımı boyatıyorum memnunum ilk kez sac uclarımı actırtmıstım sonrada begenmeyıp kızıl yaptırtmıstım sonrada devam ettı

0|0
    0|0
  • katılıyorum ama yaptım bi hata işte hewes ettim :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yani, onlar mutlu öyle kendi hallerinde.. Sana n'oluyo? :))

3|0
    0|0
  • Peki ya 20 li yaşlarda saçları beyazlayan erkekler boyatmalı mı sizce ? ben 18 yaşındayım genetik olarak saçlarda baya beyaz var ilerde artarsa ne yapmalı

0|0
    0|0
    • bence beyaz yakışıyorsa bişe yapulmamalı ama yakışmıyorsa hiç düşünmeyin boyatın

• Kendi tercihleri...

Çok uç renkler olmadıkça nötrüm.

0|0
    0|0
  • Çok düşünmemiştim bu konuyu yazını okuyunca katıldım

0|0
    0|0
  • dogal sac herzaman ıyıdır

0|0
    0|0
  • Bende doğallıktan yanayım.Gerek yok kimyasallara.

0|0
    0|0
  • gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bence sorun yok isterse rengini değiştirebilir

0|0
    0|0
  • dinlemezler..o yüzden keyfi hareket etmelerine göz yummak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...