Hacizden mal aldınız mı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Hacizden bir arabayı 7 bin TL ye alıp 30 bine satabiliyorsunuz. Çünkü piyasası o oluyor. Bunun ticaretini yapanlar var. Sıfıra yakın beyaz eşyalar etiket fiyatının %10 u gibi bir rakama elinize geçebiliyor. Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?

Güncellemeler:
Ben bu konuyu merak ettim. Yoksa böyle birşey yapmıyorum. Yanlış anlaşılma olmasın. :) Millet konuşuyordu duydum ve ks yi yoklıyayım dedim.
Hepinize teşekkürler. Bende böyle düşünüyorum.

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Allah hiç kimseyi haciz'lik konumuna düşürmesin, Neler dönüyor bir bilseniz, 30 bin liralık araç açık arttırmadan 7 bin liradan açtırılıyor ve 14-15 bin Liraya haciz mafyaları el koyuyor, Adamın haciz'e borcu 30 bin lira varsa, 15 bin lira olarak kalıyor ve yine borçlu duruma düşüyor, Çok fena emek hak yeniliyor... Almamanızı tavsiye ederim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Almam.

Anıları büyük olur, ezilirsin.

0|1
    1|0
    • Sen yanlış anladın alıcı değilim. Ne rant dönüyor algılamaya çalışıyorum.

• Ahlı mal, alınmaz derler ama bende araba aldım.

1|1
    0|0
    • Ne aldınız? Kaça? Rahatsız oluyormusunuz? Keşke almasam dediğiniz oldumu?

• Evet. açık arttırmaya gidiyor birçoğu, ordan satılıyor. 4000'de aldım (5.20)

• Ana sen bayansın :) BMW meraklısı hem de. Bankacı bir de. Kariyer diyorsunuz galiba :) Tebrik ediyorum sizi.

• Bi arkadaşım vardı bu şekilde araba alıp satarak çok iyi kazanıyordu ama ne bileyim pek de etik gelmiyor bana ya.

0|1
    0|0
    • O zaman birisiyle anlaşmalımı nasıl denk geliyor ki o kadar?

• Evet anlaşmalıdır herhalde birileriyle nasıl olduğunu sormadım hiç

• Hiç merak etmediniz mi ya. 5 dakika geç kalınca ortalığı bakıtıyorken hem de :)

• Haklisin bizde bu yaz hacizden aldik arabayi gayet uygun fiyata. Km'si 150 bine yaklasirkende aldigimiz fiyatin uzerine satisa sunmayi dusunuyoruz.

Tabi araba sans meselesi, yani 0 araba alip 3 ay sonra bozulma ihtimalide var ikinci el alip seneler boyunca kullanma ihtimalide. Birde surus tarzida onemli. Bi bayanin kullandigi arabayla, adaminki ayni olamaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Almadım .

0|1
    0|0
  • Ağlayanın malı diyorsunuz, peki ya hak edenin hakkı ne olacak?

0|1
    0|0
    • Bazı hacizler öyle oluyor bazılarıda ciddi viddi pisliklere denk geliyor. Ama bazıları bu işi ticarete dönüştürmüş. Adamlar böyle sermaye yapıyorlar.

• Ya başkası almış onu sevinerek imrenerek .. . Sonra benim olması ne bilim kötü olur ya ..

Alma bence ..

0|1
    0|0
  • Ağlayanın malı başkasına hayrı dokunmaz. Uzak durun derim.

0|1
    0|0
  • yapmam öyle sey ya. acırım o malın asıl sahiplerine

0|1
    0|0
  • Dünya malı dunyada kalir

Allahtan korkar , aglayanin malina el sürmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...