Fatih Terim hakkında ne düşünüyorsunuz? Aysal mı haklı yoksa Terim mi?

Ünal Aysal bugün çok önemli açıklamalar yaptı sizce Fatih terimmi haklı Ünal aysalmı

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim asolan Galatasaray dedi ve gidip şikeyi örtbas eden kendisine çok haksız cezalar veren,Galatasaray´ı durdurmak için çalışan adamlarla gidip iş birliği yaptı ve bu oyuna ortak oldu...Fatih Terim geçen sene TFF başkanına çok ağır sözler sarfetmişti ama bu yıl o TFF başkanına teşekkür ediyor ben Ünal Aysal´ı bu konuda haklı buluyorum ve söylediği her söze katılıyorum ve Terim´in Antalya maçından sonra yaptığı birileri rahat edecek diye sözleşme imzalamam cümlesi çok yanlıştı çünkü sen o sözleşmeye imza attığın zaman sadece Ünal Aysal değil stadlarda İMPARATOR FATİH TERİM diye bağıran taraftarlarda rahat edecekti ama imzalamadı gitti YOLU AÇIK OLSUN.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ünal Aysal'ın dedikleri doğruysa Fatih Terim biraz ayıp etmiş gibi ama ben sonuna kadar Terim'in arkasındayım ve elbet zamanı yakındır o da gerekli açıklamaları yapacaktır ama ben biliyordum zaten Terim'in daha fazla GS'de kalmak istemediğini,kendi kararı keşke o Fenerasyonla iş birliği yapmasaydı umarım hayatında mutlu olur bizim kalbimizde hala büyük bir yeri var kazandırdığı kupalar unutulmaz müzemizde büyük emeği var

1|0
    0|0
  • Yani ortada bir durum Açıklamaları dinlemedim ama ikisininde haklı tarafları vardır

1|0
    0|0
  • ikisinide sevmem ama fatih terim burda yüzde yüz haklı senin teknik direktörün takımın başındayken yeni teknik direktör arayışına geçemezsin resmen ihanet etti fatih terime

0|0
    0|0
  • Aysal berbat. Fatih Terim önde gidiyor.

0|0
    0|0
  • ünal aysal haklı

1|0
    0|0
  • ünal aysal haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fatih Terim hiç konuşmadı Ünal Aysalın açıklamalarına bakınca Aysal haklı gibi geliyor ama bide Fatih Terim i dinlemek lazım

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal haklı. Dik bir duruş sergiledi. Hiç kimse kulübün üstünde değildir, Fatih Terim bile.

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal ' ın hala Fatih Terim hakkında konuşması bıktırdı usandırdı be .

0|0
    0|0
Yükleniyor...