Bugün Ziya Gökalp'in Ölüm yıldönümü, ne düşünüyorsunuz?

ZİYA GÖKALP (23 Mart 1876 – 25 Ekim 1924)

Vefatının 89. Yıl dönümünde Türkçülük düşüncesini sistemleştiren ve Turancılık fikirleri destekleyen ideolog Ziya Gökalp'i saygıyla anıyoruz.

Ruhu Şad mekanı cennet olsun!

link

link

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Bugünkü dangalakların 20 tanesini topla, Ziya Gökalp'ın çeyreği etmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Bugünkü dangalakların 20 tanesini topla, Ziya Gökalp'ın çeyreği etmez.

2|7
    0|5
    • bende daha neler var :p

• senin için geldim buralara :) aynen aslında komunizm sistemi çok kötü bir sistem değil ama mesela bir çöpçüyle bir genel müdür aynı maaşa tabi tutulamaz bence.

• bu zamanın sistemi değil :) önceden de değil aslında biliyo musun neyse boşver.

• mekanı cennet olsun . türkçülüğün esasları favorimdir .

1|5
    0|3
  • Allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • Allah rahmeti üzerinde olsun. Türk'lüğümüzün aranan ustalarından.

0|1
    0|1
  • mekanı cennet olsun :)

0|2
    0|1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• her geçen gün dahada büyüyen Türkçülük davamızın usta ismi yol göstericisi bilge Gökalp'i rahmet ve şükranla anıyoruz, ruhu Şad mekanı Cennet olsun.

2|4
    0|3
  • ziya gökalp kürt kökenli olmasına rağmen bu kadar türk milliyetçisi olması takdir edilebilecek birşey.çoğu kürt ya komunist ya da ümmetçi oluyor.o bir millet olabilmeyi önemsemiş birisi olduğu için onu seviyoruz.

0|1
    0|1
  • Mekanı cennet olsun. Kolay kolay yetişmez Türklüğünden şüphe duymayacağım nadide isimlerdendir.

0|2
    0|2
  • Ruhu şad olsun huzurla yatsın

0|3
    0|1
  • o bir kürt olmasına rağmen türk milliyetçisiydi çünkü o çok iyi biliyorduki türklük kocaman bir çınar kürtlük ise o çınarın yeşil bir dalı akıllı kürtler biliyor bunu

1|0
    0|0
  • Yapıtlarıyla ve görüşleriyle , Türkçülüğü ve Türk milliyetçiliğini büyük ölçüde etkileyen Ziya Gökalp'i ölümünün 89. yılında saygılarımızla anıyoruz...

23 Mart 1876 - 25 Ekim 1924

0|0
    0|0
  • ölmüşün arkasından konuşulmaz ama çok yavşak birisi hiç sevmem

0|0
    1|3
    • "Yavşak"?

• Vektörel, milliyetçi sosyalistin ne demek olduğunu siyasi bilgisi çok geniş kişiler anlayabilir. Sağdan soldan duyduklarıyla siyaset yapanlar değil

• Kendisini türk hissetmeyen birisinin bizi anlamasını beklemiyoruz zaten.

Çekin gidin buradan!

• Allah rahmet eylesin ruhu şaad olsun..da kardeş sen böle yazınca Allah günah yazmasın hababm sınıfı geldi ilk aklıma ben bile şakadır sandım filmle ilgili bişey çıkacak sandım:)

0|0
    0|0
  • Kendisine Atatürk'ün Akıl hocası derler ..

Mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • ALLAH rahmet eylesin.. fikirleri Türk gençliğinin şiarı olsun.

0|0
    0|0
  • Diyarbakırlı Kürt, Türkçü değilmiydi bu Ziya

0|0
    0|0
Yükleniyor...