Güçlü mü, güçsüz mü?

Kızların çoğu belkide hepsi güçlü erkek isterler. Hatta bir kız çok güçlüyse bile bir çok durumda bunu erkeğe belli etmez. Çünkü her ne durumda olursa olsun erkek onu korusun kollasın ister. Benim sorum şu; aynı şey erkekler içinde geçerli mi? Siz erkekler güçlü kızlardan mı yoksa güçsüz ya da başka bir deyişle bilmiyorum, kızlardan mı hoşlanırsınız? Sevdiğiniz, hoşlandığınız, aşık olduğunuz kızın nasıl olmasını istersiniz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• güçlü kız isterim lakin güçlüden kasıt kendi ayakları üzerinde durabilen hemen dağılmayan sorumluklarını bilen bir kız isterim

bir ilişkide her zaman baskın olan taraf erkek olmalıdır diye düşünüyorum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bence kız dediğin bir kere akıllı zeki olmalı yoksa dışarda yüzlerce güzel olupta salak olan kızlar var onlar hiç ilgimi çekmiyor.

1|0
    0|0
    • Bende övünmek gibi olsun istemem ama zekiyim keşfedilmedim :D erkekler analizlerini güzelliğe göre yapmasalar şansım var büyük ihtimalle :D

• Anladım zaten iyi bari sağda solda köşelerde senin gibi düşünenler varsa :)) :D

• ne yazıkki benim gibi düşünenlerin sayısı oldukça az artık herkes kekolar gibi güzel kız olsun gerisini boşver diye düşünüyor. :)

• bana denk olmalı ne eksik ne fazla... ben %51 o %49 olmalı ;)

1|0
    0|0
    • Evet bencede böyle olmalı :)) :D

• güreş mi tutacağız ya niye güçlü olsun :))

1|0
    0|0
  • Güçlü biri değilim, zayıfım, güçlü olsam bile koruyup kollamam. O yüzden sevgilim yok

0|0
    0|0
    • Yeni tanıştığın insanlara kendini acındırma güçsüz olduğunu hissettirme birde insanların yanında sakın ağlama bırak nasıl düşünürseler düşünsünler bir süre sonra sende güçlü olduğunu hissedeceksin

• irade

• Ha şöyle desene ya, ben de kas zannediyordum

• hatun dediğin güçlü olacak gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Güçlü olsun çıtkırıldımlardan nefret ederim zora gelince çeneye vururlar

0|0
    0|0
  • zekı hatunlar ılgımı ceker

0|0
    0|0
  • güçlü olmalı