Erzurum'da yaşayan arkadaşlar orada askerlik hakkında bilgi verebilir mi?

erkek arkadaşımın askerliği erzuruma çıktı. yaşam şartları nasıl? hafta sonu askerlerin gidebileceği yerler var mı? çok duyuyorum askerde aldatma olaylarını bunlar için ortam nasıl? lütfen erkek içinde varsa yapar,güvenmek zorundasın, güvenmiyorsan neden birliktesin demeyin.. bunu bende biliyorum.Ama o kadar erkek bir arada mutlaka kız muhabbeti dönüyordur insanı yoldan çıkarırlar ve ben 1000 km uzaktayım hiç birşeyden haberim olmaz kafayı yemek üzereyim bana bir cevap verın yol gösterın tedarik blg md nerede bilen var mı

1|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erzurumluyum için rahat olsun bacım erzurumun milleti dadaştır ve çok misafirperver çok iyi bir milleti vardır . Ve öyle alem yapacağı yerler de çok nadir vardır . Öyle erzurumda kızlar bile açık saçık mini ler le dolaşamaz . Dindar bir toplumdur dadaşlar . Erzurum halkından zarar gelmez.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim gerçekten biraz rahatladı içim inan kafam allak bullak hiç doğu tarafına gitmedim yol bile bilmem ondan çok soru var kafam da ama içim rahat etti:)

• tabi ki herkes bir olmaz bu ayrımı yapmak gerekir.Neyse konumuz bu değil.. Rahat olsun gözüm arkada kalmasın da başka birşey istemem sağ salim dönsün

• seni biraz da sazan gördüm :)) hemen atlamışsın :P

Erkekler Ne Diyor 7

• erzurum asker cennetidir. sokaklarda minili kızlar dolu. her köşebaşında pavyon benzeri yerler var. kız sayısı erkek sayısından fazla olduğu için onlar da doğal olarak erkeklere karşı meyilli oluyorlar. kızlar askerler gelse de versek diye bekliyor. sokak ortasında sevişiyorlar. hafta içi kışlada partiler düzenleniyor, dışarıdan yüzlerce kız gelip geceyi askerler ile geçiriyorlar. yani özetle senin adam erzurumda iflah olmaz, seni unutur gibime geliyor.

0|0
    0|0
    • erzurumda yılılın 10 ayı kış -30 derecede mine etek giyen kız mı olur çalışan motor bile soğuyor la anla

• Bir de onu düşün 1000 kilometre uzağındaki kız arkadaşı özgür ve ne haltlar ediyor diye düşünmeye başlasa.

0|0
    0|0
    • bana güveni tam o konuda rahat olan bana oluyor ben içim içimi yiyor

• ben hayatta sadece kendime kefil olabilirim

• İşin zor gerçekten.

• hahaha aldatmak istese bile aldatamaz :D kız yok o memlekette. güze kızları genelde batıya kaymış niye bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Cag kebabı yedin muarrem ustadan terminalin orada

Soguk olur o kadar. ..

0|0
    0|0
  • adam bir sene elizabeth mi takılsın

0|0
    0|0
    • kısa dönem ayrıca ölmez takılsın

• erzurumda seni aldatabilmesi için süper yetenekli bir kazanova olması lazım.

0|0
    0|0
  • ben orda yaşıyorum evlenelim mi

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...