Dinlere inanmıyorum ama bir yaratıcının varlığına kesinlikle inanıyorum

şimdi ben ne oluyorum? ateist değilim müslüman değilim neyim?

Kur'an bana göre insan yapısı.

dinler ise saçma geliyor ama bir yaratıcının varlığına kesinlikle inanıyorum

Güncellemeler:
tanrının varlığına inanır; fakat onun kim olduğunu hiçbir zaman bilemeyeceğinden herhangi bir dine inanmayı reddederim.

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• bi dine körü körüne inanmaktan iyidir.bizim insanımız kendine mantıklı gelmiyorsa dinde olan şeyleri bile yalanlar inanmaz hemde araştırmadan.insanlar dinde sadece işine gelen şeyleri uyguladığı için rahat hiç kimse tam anlamıyla tüm emirleri ya da yasakları uygulamaz.türkiyede kadın din elden gidiyor diye bağırıyo ama irandaki gibide yaşamayı istemiyor.insanlar o kadar pislik bir varlıkki kabul ettiği dini bile işine geldiği şekilde değiştirmek istiyor.

deizm ateizme geçiş için basamak olarak görülür.ama bu sadece yaratıcıyı reddetme korkusu olanlar için geçerli mantıklı düşünenler için değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• O zaman işin yaş boşuna yaşıyorsun diyorum seni dine göre yaşamadığın müddetçe istediğin gibi yaratıcaya inanabilirsin zaten dinin amaçı uyulması ve uyulmaması gereken ve akaid konularını açıklıyor sen bundan bihaber yaşayıp inanman bir anlam ifade etmiyor kemalist zihniyetin bir bozuk ürünü daha.. :(

0|1
    0|0
  • Allah akıl versin kardeş. İnşallah kısa zamanda doğru yolu bulursun.

0|1
    1|1
  • Deist oluyorsun :D Ben hiç birine inanmıyorum :D Birazdan gelir eksiler aa vurma kanka :(

1|1
    0|4
  • Deist oluyosun.Ve doğru yolu bulmussun aferin:) link burda takıl biraz

0|1
    0|3
  • Sen Şaman sın tıpkı atalarımız gibi, bunu oku

link

0|0
    0|1
    • bak bu güncelleme sonrası tam oturdu Şamanizm ile ilgili araştır.

• teşekkürler araştıracağım

• deist oluyosun evladım

0|1
    0|0
  • sen bir deistsin hoşgeldin dinsizlik kardeşim :)

0|2
    0|0
  • senin işin zor ALLAH yardımcın olsun .

0|0
    2|4
  • Tanri tanimaz. Bnde senin gibi biriyim cok sacma gliyor hersey birak bsey ogrenmeyi o oyle dyor bu boyle dyor sen kendi kafana gore takil obur tarafta ne olacgimizi kimse bilmiyor

0|0
    0|2
  • Allah'a inanıyorsun ama onun gönderdiği Rehbere ve elçisi Peygamberimize inanmıyorsun bu büyük bir çelişki . İslam'ı iyi araştır . İstersen yardımcı olabilirim . Deistsin bu arada ...

0|0
    0|4
  • Ateist olmana bir adım kalmış.

0|0
    0|0
  • deist.

0|1
    0|0
  • agnostik-deist karışımı olmuş seninki..

0|0
    0|0
  • Ben kendime bile inanmiyorum sen yine iyisin.

0|0
    0|0
  • sen deist olmuşsun ama

bu aşamalı bişey

ilk önce allahın daha sonra tanrının bir saçmalık olduğunu anlayacaksın

hak din ateizmde görüşmek üzere

0|0
    0|5
  • deist düşünce yapın var

0|0
    0|0
  • bende deistim takma kafana

0|0
    0|1
  • ilgniç yorumum silinmiş sadece bende hristiyanım demiştim :)

0|0
    0|1
  • Kendi inancını kendin bulacaksın...başka yolu yok.insallah doğru karar verirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...