Bittimi şimdi 4 yıllık rüya ?

4 yıllık bir birlikteliğimiz oldu düşe kalka 4 yıl sonra ailesi kıza baskı yaptı gelsın istesinler die ben askere gitmeme 6 ay kala kızı aklını yediler bitirdiler bak sevseydı gelırdı senı kullanıyor bende onu aldım karşıma güzelce konuştum askere gidiyim gelıyım elime işimi alıyım herşeyin en güzelini yapalım dedım tamam dedı hak verdi sonra aray bayram girdi sülalesi bunun aklına bir girdi ayrıldı benden sen korkağın tekısın demeler bir 100 tl yüzük alıp takamadın spnra gelınce iyisini alırdın sen beni kullanıyosun sadece demeler bugun tam aayrılıgımızın 5. günü hergün yalvardım resmen yalvardım tamam dedım gelıcem ne istiyosan senı böyle sevdiğime inanıcaksan yapıcam herşeyi sensiz yapamıyorum diye artık geçti demeye başladı önceden aklın nerdeydı demeye başladı bende ona herkes hata yapar ben senınle konummustum dedim erkekliğime adamlığıma laf etti çok agır cümleler kurdu sonkez pişman olmamak için sevdiğimin peşinden koştum demek için bu soruyu sormak isttiyorum dedım herşeyi yapmaya razıyım gelıcez istiyicez babanın karşısına çıkıcam öldürsede umrumda deyil demeye başladım bir şans daha istedim hayır dedi azıma şıçtı ve yazmaya devam edersem engelliyecegini söyledi bende umarımşu anyasadıgım acının 4de 1 ni yaşamazsın umarım pişman olmazsın diyerin hoşça kal dedim birdahada ne o yazdı ne ben ne yapmalıyım kafam çok karışık

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sana belki burda en güzel aklı ben vereceğim bundan eminim bir kere seni engelliycem sileceğim demesi blöf silse bile en fazla 10 gün sonra engeli kaldırır 4 yıl diyorsun hani bu biraz kendini naza çekiyor nazdan da ziyade sende ona tamam nasıl istersen benimle konuşmak istemiyorsan yapıcak fazla bişey yok nde ve facen varsa engel koy 10 gün bak unutma telefonuna çık ama çok heycanlı konuşma o zaten seni arar bak dinle kardeşini yanlışa düşmezssin sonrasında ona güçlü olduğunu kanıtla kızlar ağlayan yalvaran erkeklerden hoşlanmazlar ve itici gelirsin yengeye biraz cesaretini topla ve çık karşısına deki kızım ben seni seviyorum acısıyla tatlısıyla 4 sene dile kolay de eğer sen beni şimdide red edersen arkamı dönüp giderim korkma kendimi üzmem zarar vermem yıpratmam s en nasıl yaptıysan bende başarır seni unuturum de ve bunların ardından seni seviyorum diyip boynuna atlamazssa gel deki abi sen haksızmışssın benim hayatımı maf ettin de tecrübe konuşuyor kardeşim

0|0
    0|0
    • bi benzerini yaptım 4 yıllımız geçti dedim yürü dedım babanın karsısına çıkıyoruz durumumu ona anlatıcam yok geççti artık flan dedi bak dedım birdaha gelmıyıcem sonkez sevdiğimin peşinden koşmadım demek istemiyorum ilerde pişman olmak istemiyorum dedım yok senden tiksiniyorum benn gidiyoru flan dedi peki umarım pişman olmazsın ne oldum demiyiceksin ne olucam diyicekisn dedim Allaha emanet ol dedi gitti noldu ölmeden önce birdaha göriyim diyemı Allaha emnanet ediyosun dedim anlamı o çünkü gitti

• ben bu sefer faceden whatsapptan engelledim bir tek telefından ararsa ulaşabilir onuda arıyıcagını sanmıyorum arkadaşların söyledıgıne göre takmıyor tabiri cahizse s*klemiyor

Kızlar Ne Diyor 5

• sende haklısın kızda haklı bir bayan olarak söylüyorum bak şimdi siz gezip tozuyosunuz bunun bir

şekilde babasının kulağına gitse ya da akrabalarının kulağına gitse adamlara neler neler derler. keşke gitseydin sadece yüzük taksaydın ve açıkça konuşssaydın tamam bu yüzüğü takıyoruz ama ben askerden gelmeden önce işi elime almadan hiçbirşeyi resmiyete dökmem diye kaldı ki benim arkadaşımda aynısını yaşadı yüzük taktılar ikiside üni okuyor.

0|0
    0|0
    • tamam yüzük takıcam gitmeden önce deedım bu bana bunları yapınca konusucam babanla ben korkak deyılım senıde kullanmadım herşeyi düzlte biliriz dedim ama bu seferde önceden nerdeydın demeye başladı aradan ayrıları sayılı günler geççti ben hatamı anladım düzltmek istedim izin vermedi

• pişmanmısın ?

• kızda cinsin tekiymiş abi. hemen evlenip bir sürü sıkıntı çekip boşanmaktamı gözü anlamadım ki

0|0
    0|0
    • anlatamadım ona bunu anlamak istemedı

• o kızdan hayır gelmez zaten asıl kullanan o baksana ne hakaretler etmiş seven bir kız her ne kadar sinirlensede kızsada asla sevdiği adama hakaret edip küfretmez kurtulduğun için sevin sen bence evlenincede aynısı olucaktı ve yine boşanıcaktınız bundan sonra kendi yoluna bak 4 yıl olmuş birde şu yaptığına bak.

0|0
    0|0
  • tamam kız haklı olabilir ama seni sevseydi biraz inanırdı başkalarının aklı ile bugün hareket eden yarın evlenincede başkasının aklıyla seni boşar ne gelecek bekliyosun ki işin sonu belli..

1|0
    0|0
  • niye istemedin kızı askerden önce isteseydin söz taksaydın ?

0|0
    0|0
    • dedim askere gidiyim konuştuk anlaştık sonra tamam dedim istiyicem bu bni tekediince bu sefer o istemedı ben onu bir yüzükle sevmedim herşey kafaada biter

• askere gitmeden isticekdin oyle sey olmaz kac yasındasın kız kac yasında benimde cıktığım var aynı cıddıyız askere gitmeden once sözlenicez diyorum mesela

Erkekler Ne Diyor 1

• Oğlum bu numaraları yeme aile baskısından bunu yapıyorsa ve ailesinede düşkünse uğraşma. Senin şuan imkanın yok bunun onun anlaması gerek. Askere gidecen ve iş hayatına daha sonra atılacaksın. O kız kafada seni bitirmiş. Senin hatalarını ailesi tek tek kızın kafasına vuruyordur o da haklısınız diyordur. O sana böyle yaptıysa sen geleceğine odaklan. O kızın 2-3 ay içersinde evlendiği gördüğünde de şaşırma. Senin bu yaşadıklarını yaşadım. Bpşver gitsin değmez çektiğin sıkıntıya zamanlada geçer. Şu an sen gine onun peşinden gidersen farkında değilsin ama ona olan sevgini 1 kaç ay sonra değiştiğini göreceksin. Yıpratıyor insanı aynısını yaşadım. Hiç bir şey eskisi gibide olmuyor. Seçim senin. Onun ailesini bir gün görürsen iyice kay bence. Bu ülkede öğrendiğim bir şey var. Aile denen şey herşeyin içine ediyor. Sorun kızdan çok ailesinde bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...