Kapat

Sevdiğiniz Kişi Çirkin Görünürse Gözünüze Naparsınız?

Ben aslında internet aşkına karşıyım ama maalesef olan oldu ve aşık oldum.Fotoğrafları çok hoş göründü gözüme.Bir kaç aydır dargındık.Naptım ettim barıştım.Yeni fotoğraflar eklemişti.Bu beyin yüzü çok çirkin göründü gözüme.Bir insanın bir tarafı da yakışıklı olur hiç bir tarafı yakışıklı değil.Hiç başınıza geldi mi?Napardınız yerimde olsaydınız?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen onun dış görünüşüne mi aşık olmuştun yoksa gerçekten düşünceleri ve kafa yapısı sana uyduğu için mi aşık olmuştun önce buna karar ver diyecemde belli ki dış görünüşünün kötü olması seni epey bir etkilemiş demekki tam olarak düşüncelerinden etkilendiğin söylenemez.. dolayısıyla aşıkta değilsin sadece bir boşlukta olduğun için sen öyle sanıyorsun...

0|0
    0|0
    • Belki de dediğiniz gibidir.Konuşması etkilemişti ama ben yine de dış görünüşe önem veririm.Baktım ki çok çirkin bir adam.Zaten aramızda bişiy yok yoksa vallahi bırakırdım.

• senin bileceğin iş tabiki de ama ne olursa olsun madem sadece arkadaşsınız ona ümit verme ki yanlış anlamasın.. iş ilerlerse eğer daha önce ümit vermişsende seni önemsiyorum çünkü iyi bir arkadaşsın beni yanlış anlamışsın dersin olur biter.. ama çirkinse bile bu allah vergisi yapılabilecek bir şey yok insanları bu şekilde değerlendirmek her ne kadar bana göre yanlışta olsa bunu onun yüzüne sakın vurmamanı tavsiye ederim çünkü onu derinden etkileyebilirsin öyle bir şey yaparak..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Kişi fotoğrafta dünya güzeli olsun, dünya tatlısı olsun...

MUTLAKA SOSYAL HAYATTA FARKINI HİSSETTİRECEKTİR, BEN SOSYALDE GÖRMEDEN SOSYALDE TANIMADAN NET BİR KANIYA VARMAM...

Büyük beklentiye de girmem :)

0|0
    0|0
  • Buluşmadınız mı hiç :D

0|0
    0|0
    • tam buluşacaktık aramız bozulmuştu.daha da istemiyorum.

• Herkesin kötü olduğu resimler olabilir. mesela sen bana baktığında ne düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • sen görünüş meraklısının sanığrım

0|0
    0|0
  • sevdiğin kişi çirkin görünmez

0|0
    0|0
  • bana çirkin gözüküyorsa sevgilim olamaz zaten

0|0
    0|0
  • çok çirkinsin sen yaa ne bu bıyıklar defol git yanımdan derim

0|0
    0|0
  • belki s2 de küçüktür

0|0
    0|0
  • Aşık olmamışsın.

0|0
    0|0
  • işime gelir kimse bakmaz :D

0|0
    0|0
  • Başıma gelmedi ama fotoğraflar çok yanıltıcı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Konuşmasından falan etkilenmişsem soğumam ama tiptede konuşmadada sıfırsa siler engellerim napıcam başka

0|0
    0|0
Yükleniyor...