Sevgilim eski sevgilisinden ayrıldığı için üzgün ama benle olmak istiyor ,bu ne demek yaw ? herkeze +1

Arkadaşlar hoşlandıgımı bellı etıgım bı kız, bir kaç hafta sonra sevgilisinden ayrılıp benımle yakınlastı, cıkma teklıf etım kabul etı ama sonra sevgilisinden ayrıldıgı ıcın hala üzgün sanırım onu seviyor , bende dedım madem onu seviyorsun beni ne diye kandırıyorsun ve çektım gıtım oda geldı sarıldı ve onu sevmedını tek benım oldugumu soyledı ? peki ozaman nie üzgün ve sizce beni seviyormu yoksa kullanılıyormuyum ? acaba 3 yldır cıkıyorlar die bu normal bir tepkimi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• seni kullanıyor tabki o kzdan hayı gelmz arkdş. çok dönek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence normaldir çünkü 3 yılın vermiş olduğu bir alışkanlık var zamanla geçer belki alışkanlık belkide onu unutmak için senle sende buluor huzuru yani buna sen karar ver

0|1
    0|0
    • mm onu çok seviyorum ya brakmak istemiyorum , sevdiğini hissediyorum ama bu olay kafamı karıştırdı :? saol )

• Abi hic bir hatun 3 yıllık bir iliskiyi 1 haftada unutamaz..

0|1
    0|0
  • Omzunda ağlayacak :D

0|1
    0|0
  • sevmişte olabilir ama eski sevgilisini unutmadan sevgili olmayın derim.

0|0
    0|0
    • soruyu bir kaç ay önce sormuştum sanırım :D şuan ayrıldık o eski sevgilisiyle devam ediyor çıkmaya :) ben ise hala hoşlanıyorum ondan :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni yara bandı olarak kullanıyor kanka oyuna geme ayrıl hemen.

0|1
    0|0
    • kızı seviyorum be ya ? hiçmi hayır gelmez sence

• Bildiğin kaşar bu işte..Hem eski sevgilisini seviyor hem seni elinde tutmak istiyor.

• ... ayrılıcam yarın , sağol

• arabaya bin tokmakla o zaman ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...