Herkesin yaptıklarını yapmıyorum. Çocukluğunda ve şu anda benim gibi olan var mi ben mi garibim?

Hiç pokemon izlemedim hiç bayblade oynamadım misket sevmedim taso üç beş kez belki.. Kurtlar vadisinin hiç bir bölümünü izlemedim ezeli sadece reklamlarda görüyorum.. Garip miyim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• allah allah neden boyle bir hisse kapildin gayet normalsin bebegim,farkli olmak guzeldir ayrica,bende kurtlar vadisi izlemiyorum!ezel,v bir suru diziyi reklamlarindan takip ediyorum,gunde 8 saat muzik dinliyorum,gunde 2_3 bolum aski memnu seyrediyorum ha ha ha haaaaaaaa,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen buna garip diyorsan.. ohoo, bir de toplumda kabullenmekten kabullenilmekten bahsediyoruz. Sen normalsin fakat o bunu gordugunde ne olacak? bunlar bile garip sayiliyorsa ben asla kabul goremem diyecek.. Biraz düşünceli ol yaa..

0|0
    0|0
    • Bence biraz saçmalamışsın arkadaşım bi de gizli niyeyse. T.ederim yine de

Erkekler Ne Diyor 4

• Peki bunları yapanlar garip değil mi?

1|0
    0|0
  • Yok kardeşim dediklerinin hiçbirini ben de yapmadım. Dizi seyrettiğim falan da yok. Hiçbi diziyi takip etmem. Hayatım işim, Galatasaray ve eğlenmekle geçiyo vala. En güzeli de bu zaten. Bi tutkunun ardından bi de zevklerinin ardından koşacaksın bu hayatta.

0|0
    0|0
  • ah bizim çocukluk geçti gitti özeti işte pokemon dedin ah Misty ah Jessie sizlere aşık kaç çocuk büyüdü artık bu nesilde :D

0|1
    0|0
  • Gayet normalsin..

1|0
    0|1
Yükleniyor...