Amcamın yanında kalıyorum çok üzgünüm

amcam ve ben yanlız ikimiz kalıyoruz benim annem ve babam ben çok küçükken ölmüşler amcamın karısıda 4 sene önce vefat etti benim amcamla kalmaktan bir şikayetim yok ama insanlar beni bu yüzden eziyor özlelliklede okuldakiler okuldaki gerizekalıların dalga geçmesi umrumda değil ama birde aşık olduğum kız dalga geçince insan yıkılıyor yani anlıyacağınız hayata 1-0 yenik başlamışım sizce kendimi bu durumdan nasıl kurtarabilirim

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• okudum okudum ve bu olayın neresiyle dalga geçilebilir bulamadım.. üzülme bence üzülmesi gerekenler onlar... bu senin seçimin değildi. kimin ne olucağını kimse bilemez. o dalga geçenler anne babaları sonsuza kadar yaşıcak mı sanıyorlar acaba. hiç üzülme.aksine sen hayata önde başladın .. daha olgun olucaksın herzaman hayatın ne olduğunu onlardan önce biliceksin ve herzaman güçlü olan sen olucaksn

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hiç kimsenin ne dediğini umursama. bunda utanılacak birşey yok. haline şükret ki yanında amcan var en azından.

0|0
    0|0
  • insanin-en-buyuk-dostu-zorluklardir-cunku-insani-karsilastigi-zorluklar-kuvvetlendirir.

0|1
    0|0
  • ne diye dalga geçiyorlar ki?

0|0
    0|1
    • sence neyle dalga geçiyor olabilirler annem yok babam yok amcamın yanında kalıyorum utangaçım aynı zamanda sence bu hikaye çokmu güzel

• dalga geçilecek bir durum göremiyorum anlamadım da bence bu senin alınganlıgından kaynaklanıyor

• Kimseyi umursama her zaman dik dur sana laf söylemeye çekinsinler .

0|0
    0|0
  • Ne diyorlar ki? Ailen icin basin sagolsun

0|0
    0|0
  • Ne diye dalga geçiyorlar peki? Bu durumla dalga geçebilecek bir insan olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Bence çok umursama.kimse senin ne yaşadıgını bilmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• takma kafana sen bildiğin gibi davran

0|0
    0|0
  • Amcanın yanında kalmanın nesiyle dalga geçiyorlar anlamadım

0|0
    0|0
  • anlamadıgım sıkıntıları neymiş hepsinin kendine özel evi mi varmış ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...