Her şeyin iyi olduğu bir ilşki var mısizce?

Szice kendinize uyumlu her yönüyle içinize sinenen işiniz kariyeriniz ahlaki yaşantınız görünüşleriniz yetişme tarzınız uyumlu birinin karşınıza çıkması ve karşılıklı olarak sevmek çok mu zor? Yaşım çok genç olsada bu zamana kadar hep birşeyler eksik oldu kimseyi kendime tam uyumlu hissedemedim? Kızların ortalama üstü olması problem mi türkiyede?

Güncellemeler:
Benim sormak istediğim birazda mantıksal ılışkı yanı ıyı bır karıyerınız varsa hoş bir kızsanız iyi bır aılede yetışmış egıtıme onem verıyor sevdıgınızede deger verıyor ve dısarıda hanımefendıysenız nıye yalnız kalırsınız ki?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• imkansız değil illaki olur 2 tarafda hayatlarını bırbırıne adayınca hic bir sıkıntı olmaz olsada her turlu sıkıntının ustesınden gelırler birlikte

ben daha once yasadım mukemmeldi salaklıgıma doymayın kacırdım

sevgi aşk kolay bulunmuo buldugunda degerını bılmek sahıp cıkmak lazım

o benim ilk ve tek aşkımdı baslangıcım ve sonum oldu

seneelrdır hıc bı kızı sevemıorum aşık olamıorm anca hoslantıda kalıor ya da sex için felan sevdğimi soluorum yalandan

halbukı elini tuttugumda herhangi birinin benım için bir agacın dalını tutmakdan farksız

Son pişmanlık fayda etmıyor.

Şu an sevdıgım kadının nerede oldugunu bılsem ( ki emınım oda benım nerede oldugumu bılmek istiyordur ) bir sanıye dusunmez kımınle olursa olsun basına ne gelırse gelsın tereddutsuz sahiplenirdim onu evlenırdım :(

0|0
    0|0
    • hayat ışte bulunca kaybetmemek lazım ama insan kaybedıncede anlayabılıor o kadar sevdıgını, benım derdım mantık olarakta uyumlu bırını bulmak

• her yonden okadar uyumlu olmasak birbirimizi deliler gibi sevebilirmydık ? :( sanmıyorum.

ten uyumu renk uyumu dusuncelerfikirlerle her seyıyle mukemmeli, malesef kaza eseri abisini doverek bitirdim ailesi kacırdı onu benden bende eskı yerımden tasındım 2 kere hemde sımdı 2 mızın bırbırımızı bulmasa sadece sans oda mılyonda 1

Erkekler Ne Diyor 4

• İyi kariyeri çıkar aynısı ben ve yalnızım demek yalnızlara oynamaya hak ettik bu hayatta.

0|0
    0|0
    • :) karıyerı olsa yanıma yakışmıyor ya da sıyası dusuncelerımız hıç uymuyor kısmet ışte

• hersey uyumlu olsun evlecez derım ben sokmasam aılem sokar onlar aık olamıycagna gre?

• O zaman evde kalıcan sonra ailen bulur sana partiden mensub.

• ben ilişki yaşayacak asık olacağım biri yokkı :)

0|0
    0|0
  • İnsan kusursuz olsaydı zaten herkez kendine yeterdi böylece ilişkide olmazdı.

0|0
    0|0
  • cok zor herseyın uyumlu olması zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence var.. benim eksik olan tarafim O ..

Onun eksik Olan tarafi benim.. ? ben deli doluyum..o normalde sesiz biri yasi da tabi biraz büyük ama uyumumuz cok guzell cok masallah ?

0|0
    0|0
  • Var elbet benim ki)

0|0
    0|0
  • Hiçbirşeyde herşey dört dörtlük olamaz mutlaka eksikleriyle tamamlarıyla olacaktır .

0|0
    0|0
  • herşey zor ki. buda zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...