Franz Beckenbauer’in Drogba hakkında yaptığı yorumlar için ne düşünüyorsunuz?

Bu sabah gazetede denk geldim.

link

Drogba'nın maçın başlamasından yaklaşık yarım saat önce ısınan takım arkadaşlarını toplayıp taktik verir şekilde onlarla konuşmasına “Yaptığı artistlik ve utanmazlık” demiş.

Bence de Mancini'ye haksızlık olmuş, Franz Beckenbauer’e katılıyorum bu konuda, kameralar önünde olmamalıydı siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Onu bunu bilmem de, şu eski çaptan düşmüş adamların kendilerini "ben buradayım yahuuu" diye gösterme çabaları İĞRENÇ oldu artık... Yapmışsın hizmetini, efsane de olmuşsun okey, gençleri takdir edeceğine oturmuş laf ediyorsun. Eleştirini de yap, ama olumlu yap. Sana mı kalmış artistlik ve utanmazlık yargılaması yapmak Berlin sosisi... Pele desen "Neymar Neymar" diye öter amcasının oğlu sanki, Maradona desen "En büyük benim" der, vergi kaçırdığı hatırlatılınca bir de utanmadan İtalyan makamlarına kol hareketi çeker, Beckenbauer de başlamış böyle konuşmaya... Ne arıza tip bunlar ya... + Saha içinde her zaman bir lider olur. Bülent Korkmaz da bunu yıllarca yapmıştır. Kenarda duran ve dünyanın en iyi motivatörlerinden Fatih Terim'i hiçe saydığı için değil, saha içindeki liderliği aldığı için.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• DROGBAYI ELEŞTİRENLER

FENERBAHÇELİDİR.

neyın kafasında yaşıyorsunuz

0|2
    0|2
  • Resmen saçmalık Drogba takımın en büyük ve en tecrübeli ismi yeri geldiğinde elbet takım arkadaşlarıyla konuşacak hiç bir mahsuru yok bunun lider o Mancini'nin de böyle bir şeye alınacağını asla düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • drogba yıpratmak isteniliyor bu haberleri yapanları kınıyorum

2|2
    0|1
  • Saçma.. Bu artistlik değil liderliktir..

Bir takımı teknik bilgi ve güç değil, inanç ayakta tutar..

1|1
    0|1
  • o zaman artistlik nedir bilmiyoruz

0|1
    0|0
    • tecrubesın ve deneyımınden yararlanarak takıma bıseylere katmanın pesınde kazanma hırsı ve bılgısı var...

• provokatif haber

0|0
    0|0
  • E yani... Ne öyle şov yapar gibim. Terbiyesizlik olmuş Manciniye yakıştıramadım Drogbaya.

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 22

• saçmalamış ihtiyar Drogba İmparator zamanında da aynı şekilde ısınma yaparken arkadaşlarına ne yapmaları gerektiğini söylüyordu.

bu yaptığı artistlik değil LİDER oyunculuktur.

3|5
    0|0
  • Saygımız var ama saçma olmuş Td motivesi farklıdır oyuncuların kendi arasındaki motivasyonları farklıdır orada ne konuşulduğunu nerden biliyor belki Mancini için güzel sözler söylüyor Antrenörüz için kazanın falan gibi

3|3
    0|0
  • La bir git Beckenbauer misin nesin, karışma işimize. Drogba'nın yaptığı liderliktir, arkadaşlarını motivedir.

1|1
    0|0
  • ne alakası var ya her takımda olan bişi bu.Lİder rolü olan oyuncu tecrübelerine dayanarak taktik vericek tabi.Fenerbahçede alex yapıyordu aynısnı ısınırken toplyordu 3 5 kişiyi konuşuyordu

0|0
    0|0
  • Liderlik bunu gerektirir.Takıma moral motivasyon verecek Drogba gibi futbolcular az bulunur.

Bkz: Burak'ı teselli etmesi.

1|1
    0|0
  • cımbom koynukca bu bırılerıne cok daha fazla koyuyorr. zıra bu adam bısey yapamaz dıyenlerın azını tek tek kapatıyorr.. aslanım drogba...

0|0
    0|0
  • alakası yok. takımın saha içinde de bir lideri vardır. drogba gelmeden önce selçuktu, şu anda da drogba. mancini için de daha güzel bişey bu, anlatmak istediklerini drogba aracılığıyla takıma aktarır. backenbauer karışmasın her şeye :(

1|1
    0|0
  • bence eleştirilecek birşey yok olağan şeyler ve normal

1|1
    0|0
  • kendisini çok iyi anlıyorum. benim de takımım şampiyonlar ligini almak üzereyken bir oyuncu çıkıp da kupayı üstelik 90. dakikada elimden alsaydı ben de ölene kadar o oyuncudan nefret ederdim muhtemelen.

0|1
    0|0
  • Bence Beckenbauer i ilgilendiren bir konu değil sonuçta Bayernle alakası olan bir oyuncuda değil boş boş yorum yapmış

0|0
    0|0
  • gsliler şimdi bayern münihte drogba gibi oyuncu,süper star yok,o yüzden Beckenbauer kıskandıgı için böyle konuşuyor derler =)))

0|0
    0|2
  • Drogba En iyisini yaptı bence

1|1
    0|0
  • ağzı olan konuşuyor bok yemesinler kendi işlerine baksınlar :))))))))))

0|0
    0|0
  • provokatif haber bunlar

0|0
    0|0
  • Franz Beckenbauer gibi futbol profesörü olmuş bir insan için drogbayı yıpratıyor,saçmalıyor demek sadece 66slilerin nasıl bir yapıda olduklarını ortaya çıkartıyor =)

0|0
    1|5
  • 6-0 6-0 6-0

0|0
    0|1
  • Mancini Terim e göre daha iyi antreman yöntemi denior mevkiye göre

0|0
    0|0
  • herşey bitti bu kaldı yanu sorunumuz neymiş drogba ayıp etmiş

0|0
    0|0
    • fb nın şl dekı gol sayısı drogbanınkıyle aynı olunca ısırmaya basladılar yıne cık cık cık .angry bırdss

• yaw he he

• gs küme düşcek bu saf ne dıyo ya

• drogba kendisine "alemin derdi ben olmuşum demek ki zamanında iyi koymuşum" dese şaşırmam.

0|0
    0|0
  • sokayım Beckenbauer'a ya.. Beckenbauer kimmiş yaaa

devir senin devrin mi dana... neyi eleştiriyosun sen

0|0
    0|0
  • Bakenbauer , kaleci Mayer , Nadya komanaçi , Brijit Bardot bunların hepsi Galatasaray düşmanı ! :D

saha içinde her takımın lideri vardır.. teknik direktör ona o arkadaşlarına iletir... saha içinde tek tek 11 kişeye bişeyler anlatacak hali yokya hocanın...

0|2
    0|0
  • Guardiola İniesta için bazen İniesta saha içinde oyunu benden daha iyi okuyor ve arkadaşlarına taktik veriyor bende buna saygı dıyuyorum demişti

Drogba´da böyle bir oyuncu Mancini ve bizde Drogba´ya saygı duyuyoruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...