En yakınınızdaki kişiye, hemen şimdi sorun bakalım. Ona göre"Nasıl Birisiniz?"

En yakınınızdaki insana sorun bakalım, "ben nasıl biriyim?" verdikleri cevapları da bizimle paylaşın :) Ne olursa, ne derse desin, lütfen birebir aynısını paylaşın. Uydurma cevaplarla yol alamayız :) Sevgiler.

Güncellemeler:
lütfen "yanımda kimse yok" diye cevaplar vermeyelim...

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• Laftan sözden anlamaz

Vurdumduymaz

Senden başka değerli yok benim için ama çok huysuzsun

Dediğim dedik çaldığım düdük tiplisin

Merhametli, hassas, duygusal, saygılı, insanları seven sayan ama yeri gelince diyeceğini aklamayan, duyarlı birisin.

Benim için çok özelsin.

-Annemden :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sordum ve cevabı çok güleryüzlüsün ve yardım seversin diye bir cevap aldım :).

0|1
    0|0
  • şuan en yakınımdaki kişi alt katta üretimde çalışan çocuk :D oraya da inemem :D

0|1
    0|0
  • çamaşırlar iki gün olmuş çamaşırlıkta kalk topla.tembelsin dedüü anamm :( soru soranda kabayat be!yaranamıyorum bu hatuna.

0|1
    0|0
  • Ters, fazla açık sözlü, kinci, kıskanç, asosyal olman dışında iyi birisin dedi. Düşünüyorum da bu saydıkları dışında kimse değilim ki :(

0|1
    0|0
  • Yanimda suanda ayna var sordum ayna ayna soyle bana varmi benden guzeli bu dunyada diye

Ayna: yok tabiki sordugun sorumu simdi diye cevap verdi :D

yetermi :D

0|1
    0|1
    • ben ayna nolur sen espri yapma

• sen hiç insanı kıran ayna gördün mü? ben aynayı kıran çooook insan gördüm.önce sen aynanın en iyi dostu olabilmelisin bence...

• Bn oyleyim zaten hic ayna kirmam neden kirayim ki her gun kendimi susluyorum kendime bakiyorm o benim en iyi arkadasim ;)

• melek gibisn guzellıgın benı benden alıyor ucup gıdıyorum yanındayken dedı :)

0|1
    0|0
  • çok tatlıymışım öylemi öyleymiş :D

0|1
    0|0
  • güler yüzlü ,sıcakkanlı ve masum dediler yanımdakiler :)

0|1
    0|0
  • " delisin ama seviyorum seni :) " .

0|1
    0|0
  • Bazen deli bazende iyimisiim ama fazla degil hahahahahah sessli güldüm :D

0|1
    0|0
  • yanımda kimse yokki :)

0|1
    0|0
  • Yanımda kimse yok ama ben kendimi biliyorum hiç ama hiç çekilmez biriyim :D

0|0
    0|0
  • arkadaşım vardı iyi birisin dedi bana yeterlimi ? :D

0|0
    0|0
    • bence biraz baştan savmış :pP

yoksa bana yeterli :)

• onunla tanıştığımızda bana kendinden söz et dediğinde o iyi biri çok iyi biri demiştim galiba onun intakamını alıyor :) =)

• Sordum, ama sözlü cevap alamadım. Gülüşünden anladığıma göre mükemmel bir anne olduğumu söylemek istedi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hepsi çalışanımız, iyisin abi diyecekler elbette. yermiyim lan ben. biri vardı yarım akıllı o olsa sevmiyorum seni derdi, ayrıldı :(

0|1
    0|0
  • Ay çok tatlısın dedi yanımdaki ^_^

0|1
    0|0
  • Çok değişik bir insansın için disin bir değil heran herşey beklenebilir senden dedi :D

0|1
    0|0
  • "sen iyisin de çevren kötü" dedi.

0|1
    0|0
  • çok çalışkansınız

0|1
    0|0
  • -Yavşağın önde gideniymişim...! niye? bir sigara vermemişim az önce:)))

0|1
    0|0
  • babama sordum la bir s... g.. salakmısın bir ton kitap aldın git onlara çalış boş işlerle ugraşma dedi sanırım iyi biriyim :D

0|1
    0|0
  • kimsecikler yok etrafta ya.Öğlen tatili.Yoldan geçenlere sorayım bari.Hop abi bir baksana nasıl bilirdiniz beni?

0|0
    0|1
  • "Sessiz, sakin, kendi halinde, mülayim birisin" dedi halam :D

0|1
    0|0
  • "onu sittir et de sigaran var mı hacı?" dedi.

0|1
    0|0
  • "iyi birisin" dedi fişi çekti

0|1
    0|0
  • Valla ölünce imam soruyor bu soruyu .nasıl bilirdiniz rahmetliyi diye.O zaman belli olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...