Sizce beni sevmemişmidir hiç???*

bayram tatilinde şehir dışına çıktım sevgilim burnumdan getirdi günlerce arayıp sormadı triplere girdi oralarda napıyosun ne ediyosun hiç haberim yok filan diye tripler attı bende ayrılmak istediğimi söyledim sonuçta güvensizlik var ortada bana geldiğinde yüzyüze konuşucaz böle tlfndan olmaz dedi bende kabul ettimben geleli 1 hafta oldu ama 1haftadır ne arıyo ne mesaj atıyo böyle yapmasının sebebi nedir

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• :D ego işte sen bana gel diyo :))

0|0
    0|0
  • zor bir durum

0|0
    0|0
  • adam o kadar adım atmış bişeylerin olması için niye haber vermiyosun he.şimdi biraz uğraşmanı bekliyo :)

0|0
    0|0
    • haber verdim giderken habersiz gitmedim

• O sevmişte, sen sevmemişsin sanırım.

0|0
    0|0
    • nerden vardın bu kanıya

• Sevgilim dediğin insanı, tatile giderken arayıp söylememişsin. Döndüğünde de haber vermemişsin. Sana kırılması da gayet doğal

• haber vermediğimi kim söyledi günler öncesinden biliyodu gittiğimi kendi yolcu etti hatta döndüğümdede geldim die haber verdm ama yinede arayıp sormadı başka şehirde olduğum için orda napıosun ne ediosun haberim yok dedi mesafeden dolayı

• sevmesse adam takmaz bıle merak edıyo ne yapıyosun ne edıyosun dıye sence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu sebepten niye ayrildin..

0|0
    0|0
    • beni günlerce arayıp sormayan devamlı trip atan adama ne yapıcaktım başka

• gerci haklisin sende.

• erkeğin trip atanıda çekilmez yaa

0|0
    0|0
  • ondan habersiz tatile niye gidiyorsun. önce bir haberi olsaydı be kuzum. Kurtt düşürmüşsün çocuğu içine. Ayıkla pirincin taşını.

0|0
    0|0
    • haberi vardı zaten giderken kendisi yolcu etti beni

• sonradan kıskançlık yaptı demek. valla bundan sonrasını senin maharetlerine bırakıyorum. :))

Yükleniyor...