Beyler eşınızın hangısını gıymesını isterdınız?

eşinizin hep seksı gecelıklermı gıymesını ıstersınız?yoksa ayıcıklı,tavşanlı pıjamalarlada gormek ısteyenınız varmıdır?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Level in 4 değil galiba. saat 12 olunca ya cinsellik ya da bu kategori de senin gibi azanlar başlıyor bu tür sorulara.

0|0
    0|0
    • saçmaladın ne azması be.azacak olsam seksı bı gecelık resmı lınkı atardım buraya.bazı erkekler bu tarz pijamaları sevmez.oyuzden sordum.ha sen çok azıyosunkı senı hep cınsellık sorularına yanıt verırken goruyorum.

• Biraz kitap oku kelime dağarcığın gelişsin. Nerede ne yazman gerektiğini öğrenir ve başkalarının eşinin ne giymesini merak edeceğine daha faydalı bilgileri merak eder onları sorarsın belki! Ayrıca hazım konusunu da iyi araştır bir daha bu tür cevaplarda hazmetmeyi öğrenir susmayı tercih edersin. Ben neden susmuyorum senin gibi kendini beğenmişlere ağzının payını vermek çok hoşuma gidiyor ve yeterince verdim. Şu dakikadan sonra gerek yok başka yazmama. Sen devam et kudurmaya.

• he canım he oyle.sen benım kultur sevıyemı ve kelıme dağarcığmı yargılıycak en son ınsansın.ne mezunuyum onu bıle bılmıyosun.kuduran bırı varsa oda sensın.dervişin fıkrı neyse zıkrıde odur.sen tam bu söz için biçilmiş kaftansın.

Erkekler Ne Diyor 21

• Benim hatunum keyifli hatun olur kafasına göre keyfine göre.

0|0
    0|0
  • Ayıcıklı tavşanlı pijamalarla çok doğal olur :)))

Hep seksi hep seksi olmaz ki, beraber seksi oluruz :D

cut

1|0
    0|0
  • Ne isterse onu giysin.

Sonuçta o giyecek, ben giymeyecem, nasıl rahat ediyorsa...

0|0
    0|0
  • Reglken ayıcıklı tavşanlı diğer günler sexepalitenin dibine vurabilir.

0|0
    0|0
  • Her zaman sxi

0|0
    0|0
  • saten gecelik ve saten pijama beni t...k eder

0|0
    0|0
  • gece 12 oldu :)

0|0
    0|0
    • hahaahh:)

• ama ben o amaçla sormadım ya.bazı erkekler sevmez oyle pıjamaları oyuzden.

• sevsin sevmesin. her türlü olur :)

• ayıcıklı,tavşanlı pıjamalarla

0|0
    0|0
  • Ateşli zamanlarda seksi: normal zaman geçirmelerde sçylediğin pijamalar

0|0
    0|0
  • link :D

0|0
    0|0
  • mühim olan kıyafet değil içindeki eğer içindeki 90 60 90 ise giydiklerinin pek önemi yok yeterki biraz hatları yerinde olsun yoksa karın biyerden çıkıyor ağzı kokuyor düşünsene ayayyyyy

0|0
    0|0
  • o işin olacağı günlerde seksi diğer zamanlarda ayıcıklı, tavşanlı :)

0|0
    0|0
  • Benim yanımda olsunda ne giydiği önemli değil ama kırmızı bazı şeyleri çağrıştırır ;)

0|0
    0|0
  • tatlılığı seksiliğin bir adım önünde tutuyorum

0|0
    0|0
  • Pijama daha sexi gösterir şeylerini.

0|0
    0|0
  • çocuğumuz yoksa seksi varsa sevimli.

0|0
    0|0
  • Tek gecelik bir evlilik olacakmış gibi. Her gece değişik değişik giyinsin ne güzel.

0|0
    0|0
  • Uyku tulumu olabilir

0|0
    0|1
  • benim gömleğimi giysin :)

1|0
    0|0
  • Henüz bir eşim yok ama her halde seksi giyinmesini isterdim

0|0
    0|0
  • transparan gecelik .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Babydoll

0|0
    0|0
  • ne fark eder. ne giyersem giyeyim en fazla 10 dk üzerimde kalacak.

0|0
    0|0
    • ya ben oyuzden sormadım ben yanlış anlaşıldım ya.bazı erkekler hoşlanmıyo.yanı gece bışey olsada olmasada.

• ben sevmıyoru satenı ya.hıç rahat degıl.ama bızde ınsanız ya sureklıde oyle yatılmazkı.rahatda olmak lazım

• evet ama evli olunca daha farklı bir pencereden bakıyorsun her şeye. bende rahatıma çok düşkündüm ama bazı öncelikler istem dışı oluyor. pijamalar bile rahat ama kadınsı oluyor.

Yükleniyor...