Farkında olmadan yaptığınız hareketleriniz var mı ? :D

İyi akşamlar cemaat,

Örnek :Çevremdekileri izlerim sürekli, ve farkında olmadan değişik psikopatça bakıyormuşum, '' Egemen ? Niye öyle bakıyon lan !? '' dediklerinde hiiiç diyebiliyorum anca :D

Veya satranç oynarken sürekli parmaklarımı okşarım :DD

Bir de çişimi yaparken bir titreme gelir hep asdgfhasd :DDD

0|0
21|18

En İyi Kız Görüşü

• -Otururken ileri geri sallanırım.

-Saçımı kaşır ardından parmaklarımı koklarım.

-Dudaklarımı büzüştürüp burnumu kaparım. ( Ne çirkin görünüyor bu hareket, bir ara bunu yaparken yansımamı görmüştüm camdan. )

Daha bilmediğim çok şey vardır :D İlginç bir insanım :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• canım bişeye sıkıldığında saniye geçmeden suratım değişiyormuş o yüzden kocam bana keyfimi kaçırıcak şeyler anlatmaz :D ama ben zorlarım anlat diye :D

0|1
    0|0
  • Stresliysem parmaklarımı oynatırım sürekli.

0|1
    0|1
  • Bi anda sakat gibi yurumeye baslarim bide dersin ortasinda durup aglama numarasi yapmaya calisirim iki saat felan :S :D . He bu arada cis yaparken o titreme banada oluyo bea asdgsjslf

0|1
    0|0
  • Stersliysem sağ elimi masaya koyar işaret parmağımla belirli aralıklarla vururum.

Bazen de sağ bacağımı ritim tutar gibi sallarım.

0|1
    0|0
  • Farknda olmadan kızaryorum yeni farkettim bir konu üzerinde düşünürken dudağımı ısırıyorum ve gergin olduğum zamanlarda saçlarmı düzeltiyorum

0|1
    0|0
  • yuz kaslarıma bısı olmus ya durup dururken gozum atıyor :D:D: kendıme hakım olamıyorum :D streslıysem bacaklarımı yere vururum

0|1
    0|0
  • Bende bazen insanların gözünün içine dimdik bakıyorum farkında olmadan.

Birde sakızdan tiksinirim. Evde biri sakız çiğnediğinde çiğnedikleri koltuğa oturamam falan ellerimi dizlerime sürmeye başladım falan filan işte :D

0|1
    0|0
  • egemen oğlum nolcak böyle :(

1|1
    0|1
    • çok mu vahim durum doktor ?

• takma bunları sen egemen çok daha sıkıntılı şeyler var salla gitsin :D

• yok ya bende anca bu kadar sıkıntı var daha fazla olmasına izin vermiyom genelde, süperim nihaha :D :P

iyi geceler cedric abla ^_^

• gözlerimi çok devirirm,yalan söylerken burnuma dokunurum sadece,başım beladaysa sırıtırım,utanınca veya olmasını istemediğim bir şey olunca kıpkırmızı olurum kulaklarım özellikle:)

0|1
    0|0
  • Lol oynarken sürekli bacaklarımı titretirim ne alaka ise.

0|1
    0|0
  • Sinirlendiğimde moralim bozulduğumda çok çabuk belli ediyorum istemsiz şekilde suratım düşüyor :(

1|1
    0|0
    • he yaa anıl diye bir arkadaş var benimde aaaaynı sen, nefret ediyorum bu huyunuzdan ortama negatif enerji yayıyonuz bir de :\

• Maalesef saklayamıyorumda :D

• bana öyle bakma (:

1|1
    0|1
  • var tabi :D Derste farkında olmadan kalemin arkalarını kemiriyorum :D Birisi bana bağırınca farkında olmadan bağırıyorum :D

0|1
    0|0
  • Tırnak yiyorum hemde hiç farketmiyorum başkaları yeme diyince yediğimin farkına varıyorum :D

0|1
    0|0
  • farkında olmadan yapıyorsam nasıl farkedip de izahını yapayım ki şimdi burada asfghjklllöbb

0|1
    0|0

• ııııı ivit İvit benimde var :D:D

0|1
    0|1
  • sürekli saçımın önünü düzeltmem.genelde bilerek yapsam da farketmeden yaptığım olur

0|1
    0|0
  • oha zıçmışın kanka sen asfdgfhj : D

0|1
    0|1
  • jinx senmisin ? :D

0|1
    0|0
  • dudagimi burnuma degdiriyorum buzusturup.tik gibi oldu

0|2
    0|1
    • oha çenem acıdı lan yapamadım nasıl yapıyon :DD

• bu yorumu okuyan herkes yapmaya calışıyor :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Farkında olmadığımdan yok diyeceğim sanırım.

0|1
    0|0
  • bir şey düşündüğümde hiç tepki vermem ( duymam görmem ve hissetmem)

ve arkadaşlarım anlatır anlatır yorum yapmamı isterler.

verdiğim cevap istemsizce OK' olur.

Bana dedikleri ; Matityah allah belanı vermesin. .s Hayvan herif derler bazende

1|1
    0|0
    • evet ya insanlar umursanmadıklarını anladıkları anda hemen sırt çeviriyor :DD

• yorumlar çok iyi yaa :D

ortama girdiğimde garip bir ciddiyet ve etrafı kesen bir bakışım varmış..

farkında olmadan hafifçe burnuma dokunurum ve enseme..

ve gözlerim korkutucu derecede büyüyomuş .henüz göremedim ama .s

0|1
    0|0
  • gitar çalıyorum yaklaşık 6-7 senedir. normal zamanlarda sürekli parmaklarımı hareket ettirirm. ama çok abartı olmadan, farkında olmadan. :)

0|1
    0|0
  • farkında değilim valla:D

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Sürekli ayağımı sallıyorum ben.Birinde farkedip sallamayı kestim başım ağrımaya başladı.Belki de başımın ağrıdığı zamanlar ayağımı sallıyorumdur.Dur ben bunun bir felsefesini yapayım kendi kendime

0|2
    0|0
  • yürürken sürekli yanımdaki kişinin üstüne üstüne yürürüm.anlamıyorum ama herkes uyarıyo üstüme çık bide yani diye

0|2
    0|0
  • yolda film sahnesi aklıma geliyor bir bakıyorum film sahnesindeki replikleri konuşmaya başlıyorum yani yolda kendi kendime konuşuyorum gibi oluyor her kez bana bakıyor gibi hissediyorum

0|1
    0|0
  • işte çalışırken veya telefondayken elimdeki kalemi havaya atıp yakalarım.

0|1
    0|0
  • mutlu halimle mutsuz halimi ayırt edemiolar hep boş boş bakıyorum bazen gec tepki veriom 5 dk sonra filan

0|1
    0|0
  • Arada bir elim dalgaya gider oynar,

Oturdugumda bacagımı sallarım, genelde biri durdurur. ;)

0|2
    0|0
  • Valla hala farkında değilim. Sahi, neyin farkında olduğumuzu sormuştunuz? Pardon, olmadığımızı diyecektim. Amaaaann, yine gitti kafa. :)

0|1
    0|0
  • millet sürekli çok sinirli baktığımı söylüyorda ben hiç farkedemedim aynada gayet normal.asker ya da polismisin diye soranlar oluyor

0|1
    0|0
  • sonuncusu bende de var kardo arada imana mı geldim diyorum ama gele gele tuvalette mi gelcem diyip işemeye devam ediyorum xs

0|1
    1|0
  • nedense sinirlendiğin zaman ereksıyon oluyorum karsımdakını dövmek yerıne skme arzusumu gelıyo once herhâlde karısıkk

0|1
    0|1
  • koca memeli kız gördüğümde sol gözüm seğiriyor

0|1
    0|0
  • Aşırı stress altındaysam kendime zarar vermeye başlıyorum.bilincinde olsam da kendimi durduramıyorum.

0|1
    0|0
    • vaov değişikmiş bu

• daha iyiye gitmesi dileğiyle dostum

• teşekkürler ^^

Yükleniyor...