Erkeklerin genlerinde mi var dengesizlik?

bigün seni heryerde arıolar senle iki kalem laf edebilmek için ertesi gün sanki rüyasında vahiy gelmiş gibi buz kesilio sizce neden?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin tipik anlamsızca hareketleri işte.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Kız milleti olaya hep kendi tarafından bakıyor. Hep filmlerde şurada burada hep beynimize kazındı. İlişkide kızlar ana nokta alınıyor. Erkek kovalar, kız kaçar. Sistem budur değil mi ? böyle bir sistemde kovalayan önemli değildir, kaçan önemlidir. Kaçan tarafın istekleri yerine getirilir.

"bigün seni heryerde arıolar senle iki kalem laf edebilmek için" demişsin, belkide bunu nasıl bir psikolojik baskı altında yapmıştır. Belki seninle 2 laf edebilmek için yapmadığı şeyleri yapmaya çalışmıştır. Ama ilişkilerde kızların tarafından bakılır. Beni anlasın, bu kadar da kolay olmamalıyım diye diye çocuğun gözünde imkansızlaşıyorsun o da ümidini yitirip bırakıyor. Bence kızlar erkeklerin duygularını anlamak istemiyorlar her zaman kendi duygularını bencilce düşünüyorlar. Hepsi demiyorum ama çoğu böyle. Bizde insanız biraz empati kurmalısınız.

0|0
    0|0
    • sana kaçan kovalanır kısmının dışında ne yazık ki katılmıorum.. bu devirde erkekler kız olmuş kızlar erkek olmuş bence

• Hala tek taraflı diyorsun, hala olaya kendi tarafından bakıyorsun. Bu empati değildir.

• şöle diyim o zaman atıorum karşı taraf hastalandı acil yardım sepeti yapar hemen giderim ilgilenirim hergün arar sorarım nasıl oldun var mı ihtiyacın die çünkü ben hasta olsam karşı tarafın bunları yapmasını isterim ama olmayınca tek başına empati kurmuş oluosun (: anlatabilmişimdir umarım (:

• Aklıma 2 tane sebep geliyor

1)Çok naz yapmışssın usanmış artık " Fazla naz Aşık usandırır"

2)Kaçan kovalanır taktiği uyguluyo sana hep ilgi gösterdi şimdi ise kendini çekiyor

Aklıma bunlar geldi en başta

0|0
    0|0
  • Genelde ilk buluşma sonrası olabiliyor bu tür davranışlar.

Erkek istediğini alamazsa beklediğini bulamazsa yapar böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • nazını çekilmiyor artık.

0|0
    0|0
  • Nedeni daha güzel birini bulmuştur herhalde :)

0|0
    0|0
  • fazla kapris ve naz asık usandırabilir

0|0
    0|0
  • yapmışsındır bişi

0|0
    0|0
  • gaza gelmesin diye. gaza geldiğinizde makineli trip tüfeği ile keskin nişancı atışı yapıyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Adam manyak bizi ne karştırıyon :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...