KAVGA NASIL EDİLİR ?

Öncelikle merhaba, ben okulda, sınıfta, her ortamda ezilen birisiyim. Mesela sınıfta lakap taktılar dalga geçip duruyorlar uyarıyorum yapmayın diyorum ama kimse takmıyor beni devam ediyorlar daha neler neler. Birde şu var aynı sınıftayız hergün aynı yerdeyiz birbirimizi sürekli göreceğiz bundan biraz çekiniyorum. Biraz sert çıkışsam olay hemen kavgaya dönüşür ve benim burda yapmam gereken şey nedir yani ilk darbe ve sonraki darbeleri nasıl nereye vuracağım ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Savaşmayın sevişin dedik kaç kere. Bana da okul zamanında bir çok saçma hareketlerde bulunuldu senin ki gibi. ve aşağıdaki arkadaşın dediği gibi özgüven eksikliği falan değil aksine özgüven artışı oldu. Sonucunda muhabbet ortamında anlayışlı kendisine şakadan anlayan alınmayan kişi olarak beni gösterirlerdi her zaman. Yani takma gül geç sende takıl onlara bir zaman sonra zaten takmayacaksın sen kızdıkça mutlu oluyorlar zaten kızma.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sert ve ciddi ol.Lafını esirgeme... Birini sıkıştırıp dövsen, "abi abi" diye dillerinden düşmez sana karşı. Kavgacı olman gerekli... Uyardığın hala devam ediyorlarsa ilk önce laflarınla-gözlerinle, daha sonra fiiliyatın-bedeninle karşılık ver.Olay büyüse bile sen suçlu olmazsın, merak etme.Başlatan her zaman suçludur çünkü.

• takma ne derlerse desınler yani öyle demek kadar kolay değildir kavga etmek

Erkekler Ne Diyor 4

• Tüm canlıların en zayıf yeri burunlarıdir. Bir tane vur başlamadan bitsin kavga. Yada kulak. Bir tane vur direk yığılsin önüne. Mide üstü diyafram boşluğu. Hafif ama sert bir darbe nefesini kessin. Unutma ilk vuran kazanır ama şunu da unutma ilk vuran suçludur. Seçim senin...

• kardeş bak benden sana ufak bir taktik =) Kardeş nedne böyle yapıyosunuz olmaz falan de o arada cevap vermeden patlat bitane :D

• sert tepki ver,ezik durma kendini ezdirirsen ileride özgüvenin sıfır olur hiçbirşeyde başarılı olamazsın,yaşın kaç bilmiyorum ama yazık edersin kendine kardeşim.

• he bu arada kavgadan korkma, inan ben askerden önce ettiğim kavganın haddi hesabı yoktu,sadece bir defa kötü dayak yedim ondada benimle birlikte 3 arkadaşa bir düğün salonu girdi,okadar cesaretliydikki düğün sahiplerinin çocuklarınıhaşat ettik sonradan bizi patates edeceklerini bile bile.

• Kavga iyi birşey değildir onlar ne kadar dalga geçse bile sen aldırma onları

• O zaman hiç beklenmedik anda derin nefes alıp çakacaksın burnunun tam ortasına ya da çene ucuna bak bakalım bir daha dalga geçiyorlar mı. Bırak dalga geçmeyi yanına yaklaşmazlar

• öyle olmuyo işte daha fazla üstüne geliyolar..

Yükleniyor...