Kadın evli ve bir çocuğu var

arkadaşlar bizim kapıcının karısı kocasını aldatıyor adam onun bunun yanında evine ekmek getirmek için ter döküyor karısı ise onu arkadaşıyla aldatıyor kocası gidince dostunu eve alıyor uyardım kadını bak yanlış yapıosun diye beni tedit etti zilli napayım kocasına söyleyimmi karar veremedim cinayet felan işlenir diye korkuyorum

1|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş sana bir iftira atarsa başın yanar dikkat et böylelerine.hani gazetelerde okuyorsundur kadın diyorsa bu adam beni taciz ediyor işte adli tabiblikten bir rapor alınıyor zaten erkeğin yolu kodese gidiyor hemen.uzak dur derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet cinayet işlenebilir ve öyle de olursa vicdan azabından kahrolursunuz. Çok önemli bir konu.. Bence bu konuyu kızın ailesine anlatsanız daha hoş olur.

0|0
    0|0
  • Senin durumunda olsam bulaşmazdım bu işe ama adamın yerinde olsam öğrenmek isterdim, çok kararsız bir durum.

0|0
    0|0
  • sana ne karısma

0|0
    0|0
  • bunu adama sen değil ama bii başkası söylese daha iyi

0|0
    0|0
  • sana iftira atıp da bana asıldı kabul etmedim derse senin başın yanar

0|0
    0|0
    • olabilir bak polise iki cilve yapsa halim harap

• aynen kocasına bana o yüzden iftira atıyor bu adam der ondan sonra evli kadını tacizden olan sana olur.

• Zilli dedigine göre hicde şikayetci bir durumun yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• karışma hacı! arada kalırsın. bence kocası da fark ediyordur da işte

0|0
    0|0
    • dostu Ankara Çinçin de pisliğin birisi kızda zaten senide eşimide öldürtürüm dedi açıkca en iyisi karışmamak ama vicdanımda el vermiyor vallahi arada kaldım :(

Yükleniyor...