Kapris mi yapmış oluyorum?

Yönetici olarak çalışıyorum.işimi seviyorum ve patronumla da aramız iyidir.iş konuları dışında konuşur dertleşiriz.bu hafta sonu nişanı var ve biraz telefon trafiği yoğun.onu anlıyorum ve iş ile boğmamaya çalışıyorum.bugün odasından odama bir şey sormak için seslendi ben de cevap vermeye başladığım sırada odasının kapısının kapatığını duydum.yani cümlemi tamamlamadan kapıyı kapattı.bu duruma personelimiz şahit oldu ve düştüğüm duruma gülümsedi.birkaç dakika sonra patronum geldi ve şakalaşmaya başladı.sen ne diyodun bakim diye sevimlilik yaptı.önemli bir şey değil kapıyı kapattığınıza göre duymak istemiyorsunuz dedim.birden asabileşti ve kapris yapıyosun telefonum çalmıştı saçmalıyosun diye çıkıştı.üstelik yine personelin yanında.arayan kız arkadaşıymış.4 saat konuşmadı akşam şakalaşıp gönlümü almaya çalıştı.kapris mi yapmış oluyorum?kim haklı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İş ortamında kapris olmaz.

Duygusal bir bağın olabilir mi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olsun sakın ona saka dahı yapma ne kadar arkadasda olsa ben agızımın payını almıstım bır kere kotu bozuldum...sana tawsıyem kaprısı bırak oyle pekte sakalasma arkadas sanma onları :(

0|0
    0|0
  • senın ısınde nasıl yukseldıgınn anlasıldı...ısınde senden daha profosyonel olanlar oldugun emınım

1|1
    0|0
  • Aynen kapris yapıyorsun siz bayanlar bunu hep yaparsınız genlerinizde mi var bilmiyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• patronuna alınganlık göstermekte neyin ne si ? o senin arkadaşın değil.

0|1
    0|0
    • ama o hep arkadaş olduğumuzu vurguluyor.özel hayatını anlatacak kadar yakınında tutuyor.personelin bana saygı duyması gerektiğini söylerken personelin önünde küçük düşürüyor.

• Çok doğru +1 maydonoz ...

Personel ile işveren arasında , her zaman ast sınırı korunmak zorunda. Arkadaşlık diye birşey iş ortamında olmaz, zira amir arkadaşına talimat veremez. Veriyorsa arkadaş değil işalandır. Ne yol açılırsa açılsın mesafe " siz " ve gerekleri olmalı. Yoksa , aslında hatandan dolayı arkadaş olmayacağın hissini o kapı ile yaşadın. Cümleni de iptal etmen kapristen öte arkadaş tribi. O da konumları sessizce hatırlatmış

• teşekkürler :)

• işinde sınırlar çiz bence patronla arana

0|0
    0|0
  • o patron canım kankin değil o yüzden de kapris yapamazsın haksızsın kanımca

0|0
    0|0
Yükleniyor...