Çıkma teklifi edeceğim nasıl edebilirim yüzüne karşı?

1.5 senedir tanıyorum ve seviyorum fazla tanıyamadığımdan yaklaşamamıştım bu sene stajda aydı yerdeyiz akşama kadar görüyorum 3 gün , güzel ve çok iyi bir kız ama çıkma teklifi edemiyorum reddedicek diye düşünüyorum aslında yakışıklı mavi gözlü efendi ve saygılı biriyim faceden günde 6 7 saat konuşuyoruz güldürebiliyorum yani konuşurken bazen başına gelenleri anlatıyor fotoğraflarını atıyor konuyla ilgiliyse ama naparsa yapsın bende reddedicek şüphesi var nasıl yaknlaşmalıyım mesela geçen filmini izliyordu uykusu gelmişti yattı bana demişti yarın bana anlaticaksın filan diye öbür gün sormuştu muhabbet etmek içindi sanırım 1 o yazıodu öbür gün ben filan arkadaşlıkmı düşünüyor acaba sadece ama ben uzun zamandır seviyorum onu fotoğraflarına baktığımda duygulanıyorum ona nasıl çıkma tekifi etmeliyim benimle çıkarmışın diyemi yoksa içimdeki duyguları anlatarakmı ne demeliyim yardım ederseniz sevinirim :) biraz konuşma çekingenliğim var abartı şekilde değil fakat

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 1.5 sene ne arkadaşım ya kendini yiyip bitirmişsin sen resmen kızın hoşlandığı varsada kaçabilir yani her an benimle çıkarmısın deme sakın onun dışında ne dersende bence çok uzamış abi değermi yazık valla git konuş hemen...

0|0
    0|0
Yükleniyor...