Ayrılık sonrası güçlü kalanlar nasıl başarıyosunuz bunu?

Ben yapamıyorum mahfediyorum kendimi yiyip bitiriyorum günlerce aylarca üzülüyorum düşünüyorum.

Varsa bir yolu banada söyleyin :/

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• valla 2 ay oluyo , ben ilk başlarda ölüyorum sandım , çünkü alışkanlık olmuş bir kere . sonra sonra geçiyo ama alışıyosun normal hayata devam ediyosun, ve benimki 4 senelikti sen düşün :) geçicek merak etme herşey zamanla

0|0
    0|0
    • benimde 4 senelik üstelik ben aldatıldım küfür falan etti ona rağmen hala aklımda.

• ekle anlatiyim la valla içimi dökmem lazım birilerine

• tamam

Erkekler Ne Diyor 10

• İlk önce ona ait her şeyi ya at ya da sakla. Atmanı tercih ederim. Arkadaşlarınla paylaş ama bu konu her defasında açma. Aşk şarkıları dinleme. Hayatta değer verdiğin insanlara daha fazla vakit ayır. Face ve telefonunu kapat. Gezdiğiniz mekanlara gitme. Değişik aktiviteler yap. Zaman her şeyin ilacı. Ama sevgilinin durmadan düşünüyorsan bu sende alışkanlık yapmış . Onsuz yapamam diye. Yaparsın zamanla. Seni üzüyorsa ya da ağlatıyorsa boşver onu. Seni döktüğün göz yaşlarına değmez. Kendini yıpratırsın. Birazda unutmak sende bitiyor.

0|0
    0|0
  • link sonuna kadar dinle umarım anlarsın ve faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • yok ki sevgilimle ayrıldık neden niçin niye falan düşünmekten kafayı bozacaktım 2 ay oldu biraz kendime geldim :(

0|0
    0|0
  • 1 ay önce nişanlımdan ayrıldım..2 hafta çok kötüydüm neden ayrıldık diye düşündüm...sonra toparlandım..bugün hiç aklıma helmedi diyebilirim...ben 1 ayda silerim...önce dururmu kabullen neden ayrıldınız onu çöz...

0|0
    0|0
  • Yapı meselesi.

Her şeyin sonu olduğuna inanmakla alakalı.

Bitecek her şey bir gün.

1|0
    0|0
  • Başka birini bul eskisini Cem Yılmazın sözü gibi söyle geç git...

0|0
    0|0
  • seni sevmeyeni sevme

1|0
    0|0
  • cok basit... sevme güçlü kal...

1|0
    0|0
  • O kadar beynimi kullanabilen bir insandım ki malesef bu konuda zaptedemiyorum.Ölüyorum ulan

1|0
    0|0
  • Mamut abinin yeri var, oraya takılıyorum. Bira yanına haşlanmış nohut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Takmıcaksın dusunmıceksın bu senın elınde canım ;)

1|0
    0|0
  • yaşantımda ondan önemli şeyler olduğundan

1|0
    0|0
  • onu sana hatirlatan herseyi silip at bir kenara.. zamanla unutursun onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...