3 senedir hergüün hergün hergüüün

fondoten pudra allık ruj vs derken cildim çok kötü oldu:S günde en az 3 kere falan yıakrım yüzümü kuruyı falan yaşlandığını hissediyorum ne önerirsiniz banaa :S:(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• dıkkat ettıysen unlulerın yuzu berbat cunkı cok makyaj yapıyolar doktorada gıtsen dıycegı su makyaj malzemelerı cılde zararlı bu daha ıyı gunlerın yasın 30 lara geldıgınde berbat olursun bence makyaj yapma kendın ıcınde yapma cok sade ol hafıf sacını yap yeter senı begenen zaten begenır sağlık herseyden onemlı .. hatta bı sevgılın oldugunda mesela anlasma yapın o saclarını cokyapıp ozenmesın sende makyaj yapma kıme guzel gorunceksınız sonucta bırbırnızı sevıyosunuz.. hafıf bı bakım yeterlı makyaja gırme derım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sadece Önemli Bir Kişi İle Yada Güzel Görünmek İstediğin Biri Varsa Sür Fondoten Yüzünü Her Sabah Lif Sabunla Yıka Güzel Bir Nemlendirici Kullan Asla Gece Kremini İhmal Etme Ve Önümüz Kış Gündüz Kremi Çok Önemli Annemden Dİnledim Yazdım Kanka (:

0|0
    0|0
  • bol bol hıyar kabuğu koy. soğan suyu iç. nette araştır nasıl yapıldığını. aslında en etkilisi sperm sürmek. bulabilirsen bol bol yüzüne sür. iki yıl önceki kız arkadaşım çok yapardı bunu. yüzü pürüzsüzdü valla :D

0|0
    0|0
    • ciddimi :D

• tiksinç çift sizi

• oha ne tiksinci :D

sen o kadar şeyi yapıyon onla ama o yüzüne sürünce mi tiksinçlik oluyo :D

tabi öyle yaptığı zaman yüzüne 2 saat dokunmuyodum orası ayrı

• sabundan kaynaklanıyor cildini kurutuyor nemlendirici yüz kremi kullan ve bol bol su tüket.

0|0
    0|0
  • sadece soruya bakınca ben de 3 senedir her gün mastürbasyon yapıyorsun zannettim :)

0|0
    2|0
  • Makyajı bırak ve dermatolojiye görün

0|0
    0|0
  • bu yaşta kullanma. fondotenli kızları itici bulmusumdur hep

0|0
    0|0
  • Bu yaşta bu kadar kozmetik ürünü kullanirsan olacağı budur daima doğal güzellikten yana biriyimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yasın kac ve kac yasında makyaj kullanmaya basladın? Yazı seklinden felan analiz ettigimde yasının kücük oldugunu sezdim :) makyajı genc yaslarda kullanmamak gerek, zira insanın en güzel zamanı gencligidir. Makyaj ile yaslılıgın getirdigi belirtileri kapatılır genellikle .

0|0
    0|0
  • daha dikkat et aldigin makyajlarina icinde hem cildi besliyici hemde isini gorsun makyaj ondan sonra maske yap bende makyaj kullaniyorum makyajsizda olmuyo herkez yapiyor sonucta ve yuzune masaj yap kremle derim

0|0
    0|0
  • Çok yıkama yüzünü , kurutuyor işte .

Makyaj çok yapma , doğal ol .

0|0
    0|0
  • ben hiiç kullanmammm cldinde ne varki ona göre soylıyeyim

0|0
    0|0
    • bişey yok sadece daha canlı duruyo rengi daha hoş oluyo fondotenle

• Fondöreni birak ben 6 yildan fazla kullandim gözenek problemim falan oldu cildim bebek gibiydi fondötenle mahvettim sende iice mahvetmeden bırak illa kullancam diyorsan yüz bazları var ondan al fondötenden önce o bazı sürüyorsn hem cildine zarar vermiyor hemde cildi daha güzel gösteriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...