21 yaşında son derece yakışıklı 1 erkeksiniz.

Üniversitede okuyorsunuz. 1 sevgiliniz var. 19 yaşında. O da 1 başka üniversitede öğrenci. Son derece güzel ve çekici 1 kız. Her gittiği yerde bakan 1 daha bakıyor.

Birbirinizi çok ama çok seviyorsunuz. Evlilik planları yapıyorsunuz. Hatta evlendiğinizde kızınız olursa adını Ceren. Oğlunuz olursa adını Can koymaya bile karar verdiniz.

Siz üniversiteyi bitirip çok güzel 1 iş buluyorsunuz. 2 sene sonra da sevgiliniz üniversiteyi bitirip o da çok güzel 1 iş buluyor, çok büyük 1 holdingde.

Sevgiliniz işe başladıktan 2 ay sonra, 1 akşam onu yemeğe davet ediyorsunuz.

Yemek yemeğe devam ediyorsunuz, şaraplarınızı yudumlayarak.

Derken sevgiliniz çantasından 1 zarf çıkartıyor ve size uzatıyor.

Zarfı açıyorsunuz ve içinden çıkan kartı okumaya başlıyorsunuz.

Okudukça gözleriniz fal taşı gibi açılıyor. Nikah davetiyesi. Zarfta da sizin adınız ve soyadınız yazıyor.

Sevgilim dediğiniz kız, çalıştığı holdingin patronunun oğlu ile kıyılacak nikah ve düğüne dair davetiye.

Davetiyede düğünün İstanbul’un en lüks 5 yıldızlı otelinde olacağını yazıyor.

Ne yaparsınız? Ne düşünürsünüz?

Düğüne gider misiniz?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkcası artık yapacak bir şey yok aslanım olan olmuş elbette burada bir ihanet var lakin adamlığımı sergiler alır ceketimi başımı giderim en asil davranış budur, ona niye diye dahi sormam. Ona yapacağım en büyük kötülükte şu olur o yemeğe götürürken ben götürmüşümdür eve giderken kendi döner, gerçi böyle bir kız erkek arkadaşını arar ( ya da ne diyelim mustakbel eşini diyelim ) alır bıraktırtır.

Burada alın kul hakkı ile o zaten yuvasında mutlu olamaz. Sen aslanlar gibi bulursun daha iyisini helalini üzülme yigit kardeşim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• -Az sonra okuyacaklarınız eğer böyle vasat bir olay gerçekleşirse ciddi anlamda olacaktır-

O zarfı alır buruşturur ağzına sokarım saçından tutar yere yapıştırırım şerefsiz derim" sen nasıl böyle bir şey yaparsın" derim sonra ondan tam altın parası isterim beraber en yakın kuyumcuya gider tam altın alırız sonra onu yakasına takarım ve oradan defolur giderim.

1|1
    0|0
  • Amma uyduruk bir hikaye bu :D

0|1
    0|0
  • bende bısı var sandım okudum

0|1
    0|0
  • ben dügüne gitmezdim, cünkü gidersem eger ona yaptigin normal birsey oldugunu ve durumu öyle hemen kabul ettigimi gösterirdim.. en iyi o dügüne gitmemek, karsidaki neyi kaybettigini fark etsin..

0|1
    0|0
  • yediğim kazığı unutmak için yurt dışına tatile giderim...düğüne gitmek yerine...

ayrıca umarım gerçek hikaye değildir...

0|1
    0|0
  • Çeyrek altın takarım

0|1
    0|0
  • Ben orada kalpten giderdim.

0|1
    0|0
  • bu senin hayatından alıntımı eger öyleyse çok geçmiş olsun kardes

0|1
    0|0
  • Ay penisimin oldugunu hayal edemiyoruum ::(

0|1
    1|0
  • Öldürürüm

0|1
    0|0
  • o anki psikolojime bağlı her şey yapabilirim

mesela oğlanın ailesine kızın benimle beraber olduğunu söyleyebilirim

yada düğününe bir başka kızla gidip altın takabilirim

0|1
    0|0
    • Anlamadım ne demek istediğinizi.:)

• onunda canı yansın istersem oğlanın ailesine kızın benimle ve onunla aynı anda görüştüğünü söylerdim

yada tam tersi içimden bir şey gelmezse lanet edersem her şeye içime sindirir düğününe giderdim

• Bu sorum erkekler için. Yarın kızlar için yazacağım. Acele etme..:))

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...