Şampiyonluğu nasıl kutlarsınız?

Takımın sampiyon olduktan sonra neler yaparsınız:)))

Nasıl kutlarsınız

0|0
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• Önce taraftarlarla birlikte şampiyonluk turu ardından yurtta ice tea, çikolata, cips ve tv'deki spor programları keyifle izlemek.Son iki senedir bu şekilde kutluyorum aslanların şampiyonluğunu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• ŞampiyonLuk günü altımda hangi araba varsa maçtan önce... Formamı atkımı Şapkamı takar.. Şampiyonluk Şarkıları olan Cd mi yanıma alır.. Bayraklar atkılar la donatır.. Tura hazırlarım...

Maçtan sonra Son Ses açıp Çarşı da 2 tur atar.. İstanbul a doğru yola çıkarım..

Yolda gidene kadar kornalar şarkılarla tezahuratlarla yanından geçtiğimiz bütün GALATASARAY lı arabaları peşimize takar.

Köprü ye gelince Frenler Köprü trafiğini kitler daha Sonra Biber gazı yiyip yolumuza devam ederiz :):)

Taksim de Meydan da arkadaşlarla buluşur sabaha kadar şampiyonluk şarkıları söyler yer içer gezeriz...

bir Sonra ki gün işe o şekilde gider.. fabrika sahibi olan fenerlileri kapıya arabayı çekerek çıldırtırız :)

2|2
    0|0
  • futbolla hiç alakam yok o yüzden kutlamam

garanti bankasına hesap açarken formda hangi takımı tutuyorsunuz diye bir ibare vardı galatasaray diye yazdım ki galatasaraylıyım 6 yıl sonra bir baktım her ay benden 59 tl kesilmiş aradım bankayı dedim sebeb nedir ? beyefendi siz galatasaraylı değilmisiniz ? evet de bunla alakası ne ? sizin gs clup a üyeliğiniz var her ay galatasaray klubüne 59 tl bağışta bulunuyorsunuz bu kesintiler ondan dedim benden bağış toplayan bir takımı tutmuyorum arkadaş paramı geri verin vermediler :) artık hiç kutlamıyorum :S

1|0
    0|1
  • off ben beşiktaşlıyım 2008-2009 sozonu babam ablam ve ben abi sabaha kadaryaaa zaten beşiktaşta evimizde war sabaha kadar bagırdık muthıstı yaa busene sampiyonuz işallah :D

1|0
    0|1
  • arabaya atlarız bir elimizde davul karşıki arabalara tokmak gösteririz sonuçta bjk liyiz :D

1|0
    0|1
  • Caddeye iner mesaleler yakar sarkilar soyleriz. Bir sarkisin sen omur boyu surecek...

1|0
    0|1
  • ben o kadar olmasamda ben ve 2 arkadaşım ( onlar çok fanatik) şampiyon olduğumuz gün yaklaşık 2-3 saat arabayla turladık ve bir yandan takımın marşı çalıyordu, daha sonra arkadaşın eniştesinden almış olduğumuz 100 cc lik Shivas Regal viski. Dillere destan :))

0|0
    0|0
  • Direk floryaya giderim ev yakın olduğundan :D

0|1
    0|0
  • çalmadan oynarım neslihan abla şarkısı bile var çalmadan oynar bizim ayılar asdfghjk

5*****

1|0
    0|0
  • florya ya gideret

1|0
    0|0
  • Eskişehir uyumaz gece sabaha kadar porsukta kutlamalar yapılır Eskişehirden meşaleler yükselir herkes kutlama için Aşk ı Şehir Eskişehire gelir yeryerinden oynar :-D

0|0
    0|0
  • eneee şampiyon mu olduk yüs puan bise ihi ihi der işime devam ederim:D

0|0
    0|0
  • Rakı masasında sabaha akdar lay lay lay lay lay o cim bom bom

1|0
    0|0
  • herhalde sevgilimin ağzına boşalarak. tövbe töve.

konvoya katılınır bulunduğun yerin merkezi bir meydanına gidilir hoplanır zıplanır.

0|0
    0|0
  • Önceden sokağa çıkardım da artık çıkmıyorum.. her sene 9-10 puan fark attığımız için pek bir heyecanı da kalmadı zaten :P

0|1
    1|0
  • Yorum yapanların çoğunun facede durum güncelleyerek kutladığına eminim :D

0|0
    0|0
  • hunharca :D

0|0
    0|0
  • neslihan beni ekler misin? levelim yetersiz olduğundan mesaj atamıyorum. sana önemli bir şey söylemem gerekiyor

0|0
    0|0
  • "evet" derim, "iyi oldu bu".

0|0
    0|0
  • Eskiden nevizadeye giderdik.

0|1
    0|0
  • Eskiden olsa mahalleyi turlardim bagira bagira :D simdi o kadar heyecan vermiyor

0|0
    0|0
  • dedemın cıft kırma tufegını alır saydırırım tak tak tak

0|0
    0|0
  • Diğer takımlarla alay ederek :D

0|0
    0|0
  • En direk club e :))

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • ıslatıyorum:))

0|0
    0|0
  • içerek tabii ki

0|0
    0|0
  • hardcore:D

0|0
    0|0
  • Adres florya <3

0|0
    0|0
  • Takım tutmanın felsefesini bir türlü çözemedim gitti. :)

0|0
    0|0
  • Anırarak yırtınarak haykırarak sabahlara kadar sesim kısılana kadar marşlar söylerek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• mermiler atılacak gökyüzüne şampiyon olduğun geceeee beşiktaşşşşşşşş :) Tabiki de mermiler atmıyorum orası şaka ama semtte ful eğlence :)

1|0
    0|1
  • Olduğum yerde zıplarım :/

0|0
    0|0
  • Kutlamam..

0|0
    0|0
  • Zıp zıp çekirge,coş coş bağrış :)

0|0
    0|0
  • konvoya katılırız