Kimse beni sevmiyor herkes benden sebepsiz nefret ediyor duruşum bile itici

Adım gibi eminim başlığı okuyunca aklınıza hemen liseli, dinlediği duygusal şarkı yüzünden melankolinin dibine vurmuş ergenin biri geldi..

ama ben doğruları söylüyorum bunlar yıllardır her gün yaşadığım şeyler, kimse beni sevmiyor herkese iyi davranıyorum biraz asosyal ve sessizim ama bir türlü bana kötü kötü bakmayı, laf söylemeyi, eleştirmeyi kesmiyorlar bana sebepsiz düşman olanların var olduğunu bile öğrendim oysa ben hiçbir şey yapmadım ki?!1**11

yakın arkadaşlarım yok.

dünya adaletsiz bir yer, herkesin en yakın arkadaşları var mesela adı Eylül olan bir kızdan örnek vereyim, herkes -afedersinz-ona tapıyor gibi, geçen sene mezun olduğum okulda ağlıyordu herkes başına toplanmıştı -bu bana çok ergence geldi tabii "hocam merve ağlıyor tuvalete götürebilir miyiz" esprisini aklıma getirdi sessizce güldüm- erkek kız karışık bir arkadaş grubu ki en az 20 kişi varlardı onu teselli etmeye çalışıyorlardı neymiş sevgilisinden ayrılmışmış yemin ediyorum mide bulandırıcı.

işin kötü yanı onun etrafına toplananlar ben hiçbir şey yapmadığım halde benden nefret eden kişilerdi.

Yani anlatmak istediğim eğer bir yaradan var ise, arkadaşları çok adaletsiz dağıtmış.

Her gün okula gitmekten korkuyorum kendinizi şöyle düşünün yani benim yerime koyun

her gün sizi okula götürecek olan servise binerken istisnasız mideniz bulanmaya başlıyor korkudan (acaba bugün kim benimle dalga geçecek, saçımla başımla giyimimle, ve evet dalga geçiyorlar) kendinizi o kalabalıkta çok yalnız hissediyorsunuz ve arkadaşlarınız olmasına rağmen sizinle aynı kafada değiller yani aralarından en yakın arkadaş çıkmaz, boş kalmayayım diye takıldığınız tipler.

Sonra etraftaki yılışık arkadaş gruplarına bakıyorsunuz mideniz bulanıyor yukarıdaki eylül örneğindeki gibi.

Ne yapmalıyım?

Yarın yine mide kramplarım başlayacak bildiğiniz insanlardan korkuyorum herkesin düşüncesi benim için çok önemli her şeyi kafaya takıyorum :(

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sınıfta ki 20 kişi o kızın etrafına toplanışsa bu sebepten, o 20 ergen tipi. Etrafında olmadığı için dua et. Senin ortamında insan yokmuş. Nedendir hiç bilemem ilk okulda hiç arkadaşım olmadı. Sadece 5. Sınıfta oldu o kadar. Orta okulda idareden. 2 tane. Lisede hiç. Ünivde birkaç kişi. Askerde de pek kimse. Onlara ne yaptın dersen hiç! Hiç birşey yapmadım. Okulda, otobüste, iş yerinde yemekte kimse yanıma oturmaz. Bu ilk okul 1 de de böyleydi. Her zaman böyle oldu. Şu an öyle yemeklerinde yanına en son oturulan kişi olarak çocukluğumu düşünüyorum sadece gülüyorum. Ne yazık eskiden acı verirdi. Bu inanılmaz birşey, enteresan, açıklaması yok. Doğuştan mistik birşey gibi. Sadece en yakınlarım bilir ben ietrafımdakiler. Şimdi sadece işimi yaparım. Birkaç iş yerimde. Bikaçta hayatımda beni iyibilen arkadaşlarım var.

Düşünme, seni tanıyan ve bilenlerle yaşa. Fazla insana ne diye ihtiyaç duyarsın ki. Sen ve ben gibi bazı insanlar doğuştan her nedense böyle garip ruhani bir enerjiyle çevrililer.

Hangi ay doğumlusun?

0|0
    0|0
    • mayısın 30u :(((( çok güzel yazmışsın kendimi bildim bileli yalnızım ben sanki başka boyutta gibiyim sanki insanlardan çok uzak gibiyim değişik bir his anlatılmaz yani

• Gizli kullanıcının dediği gibi ben de bana tapılmasa da çevremde sevilen bir insanım. Yine başka bir gizli kullanıcının dediği gibi bu konuyu akışına bırak.. Askerden sonra çevremle olan bu durum daha iyiye gitti. Takmıyorum akışına bıraktım. Ama insanlar hala beni burnu havada, kendini beğenmiş, ukala biri olarak görüyorlar. Tanıdıktan sonra hiç öyle olmadığımı söylüyorlar. İnsanlara karşı olduğun gibi oldum, fikir ve düşünceleri saklamadım içten ve samimi oldum.

• 2) akışına bıraktım. Samimi oldum (bu sır paylaşmak ya da sırdaşlık, iç içe girmek değil) olduğum gibi oldum. İçten oldum. Ben böyle yaptım. Durum böyle devam ediyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• bu gün gene dünya adaletsiz diye Allah'ın adaletinden şüphe eden bir arkadaş vardı ona da demek istediğim gibi Allah'ın adaletinden bir an olsun şüphe etmeyin. bak anladığım kadarıyla senin yaşın daha küçük 18 varsın ya da yoksun lise çağlarında olur böyle şeyler ben de aman aman çok güzel bir lise yaşamı geçirmedim ama şimdi dönüp arkama baktığım zaman tüm herşeye gülüp geçiyorum sana sadece şunu diyebilirim ki dünya 1-2 günlük yaşantı değil önünde uzun yıllar var ne biliyorsun ki sabredersen eğer Allah'ın adaleti seni de bulmıyacak? Allah'ın adaletinden şüphe etme ve sabret ki bir gün o adalet seni de bulsun.

1|0
    0|0
  • arkadas yaratılan birşey değil kazanılan birşeydir ilk önce bunu anlamalısın eger arkadasın yoksa arkadasa ihtiyacın varsa konusalım lisede bende benzer şeyler yasadım

0|0
    0|0
  • Dur ben okıyımda bişeyler yazıcam

0|0
    0|0
  • yaşamak bu kadar zor mu ya

0|0
    0|0
  • biraz akışına bıraksan... pekte fazlaa umursamasan hayatı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• rahat ol onları takma üzülen yine sen olursun bırak onları kendi haline kendilerince eğlensinler herkes bigün yaptığının karşılığını bulacak

2|0
    0|0
  • bende buraya aynı dertte olduğum için geliyorum aslında benimki sizlerden biraz farklı ama aynı kapıya çıkıyor ben lise 3 öğrencisiyim ama bu zamana kadar bende hep yalnız kaldım ve öylede gidiyor bir annem var oda iyi ki var sonra mahalleden beri bir arkadaşım var 12 senedir onla küs ayrıl artık sıktı beni ben eskiden korkusuz cesur hazır cevapçı bir şeydim oysa şimdilerde o kadar duygusal biri oldum ki herkesten kaçan sessiz sakin biri sevgili falan bunlar bana boş geliyor bir erkeğe güvenmem babama bile o yüzden hiç erkek arkadaşım yoktur. şöyle de bir gerçek var safın önde gideniyimdir biri gelip noldu diye sorsa hemen o sorunu söylerim her zaman en ufak hareketim veya hatam göze batıyor benden o kadar nefret ediyorlar ki hayır yani ne yaptım diyorum soruyorum kimseden ses soluk yok hatamı söyleyecek yüz mü yok yürek mi bilemiyorum 35 kişilik sınıfta 6 ve ya 7 kızız ve hemen hemen hepsi nefret eder ve iki yüzlülerdir kimsem yok benimde bir eve gidince halimi hatrımı soraan karnımı doyuran annelerin annesi var birde allah şimdi size soruyorum ben ne yapayımmmm?

0|0
    0|0
    • Aynen bende öyleyim :(

• ben de ikinizle aynı durumdayım önceden korkusuz cesur vs cidden çok benziyoruz sizinle tanışmayı isterdim onlarla arkadaş olamıyorsak (ki o karakter özelliklerini taşıyan canlılar iyi ki bize yakın değiller de uzaktan nasıl olduklarını çok iyi anlıyoruz) birbirimizle olalım diye düşünüyorum ^-^

• Bende aynen senin durumundayım bizim okuldada buse adında bir kız var herkes ona tapıyor geçen kavga ettik okuldaki hiçbir kız benimle konuşmuyor. Hicbirsey yapmadığım halde. Her gün Ağlıyorum ben o bir gün ağladımi yaygara kopartiyorlar.

0|0
    0|0
  • ya amann gün geliyo hepsi arkanda kalıyo valla bende ortaokulda bu tarz şeyler yaşamıştım şimdi ünideyim ve tapılan olmasada ;)gayet sevilen beğenilen bir kıızm

şimdiki zamanını beğenmiyorsan ve değiştirmeye gücün yoksa gelecek zamana yatırım yapıcaksın

tecrübe konuşuyo güven bana:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...