Eski erkek arkadaşınız sizden aylar once ayrılmış

Eski erkek arkadaşınız sizden aylar önce ayrılmış,ve size yapmadığını bırakmamış biri olarak,ondan sonra kendinizi toplayamadığımız bir durumdasınız.eski erkek arkadaşınızın bu durumdan haberi yok tabiiki fakat hastalığınızı öğreniyorsunuz ve kendisi ile paylaşıyorsunuz,size "geçmiş olsun "demekte fakat size her zamanki gibi kırıcı ve düşüncesizce eleştirmeleri konuşması ,konuşmanın farklı yerlere gitmesi de cabası...bir erkek aradan aylar geçse de bu şekilde...nefret dolu davranıyorsa ve her seferinde canınızı yakmaya çalışıyorsa bu adamın amacı nedir,ne istemektedir...neden bir erkek bu şekilde davranır...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bernimle muhattap olma diyo işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vicdanen rahatsızlıgı var

Egosal rahatsızlıgı var

Seni sevmiyor

Sana bağlı değil

Yer yer boşluga düşünce içten sarılıyor, sıyrılınca senden çıkıyor

Benim anladıgım bu... Yani her türlü sana karşı zarardan başka bişey vermeyecek gibi

0|0
    0|0
  • bu adam neden insanlıktan çıktı o tarafını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sana çok değer vermiştir. ama kötü biri olduğunu değiştirmez bu.

0|0
    0|0
  • salaktır. bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Oyulmamış, işlenmemiş odun

0|0
    0|0
  • demekki sevmiyor...

0|0
    0|0
  • akli dengesi bozuk diyelim biz ona.

0|0
    0|0
  • İnsanların geneli diyelim.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hastalığımı gidip te ayrıldığıma söylemem. ne o sevgi dilenir gibi.

bırak geçmiş bitmiş.

0|0
    0|0
  • erkekte suç yok benim mallığım derim ben başıma böle bişey gelse bu herifle hala muhatap oluyorum diye kendime kızarım dötü tavan yapmış adamın kendini ne kadarda önemli biri gibi hissediyor onun için ölünüp bittiğini düşünüyor.

neden davrandığı belli canı öyle istiyo nasılsa ne yaparsam yapayım karşıdaki kişi kaldırıyor diyo

bence kendi kıymetini bil böyle bir insana prim verme

0|0
    0|0
  • sevmiyodur bukadar net

0|0
    0|0
  • sende ona aynı tepki ile karşılık ver adam hasta ruhlu mudur ne

0|0
    1|1
  • bacum sevmiyor seni uzak dur ondan bukadar basit pislik nesaniyor kendini kaf daglarında saniyor galiba dunyanın merkezi göruyor kendini

0|0
    1|0
Yükleniyor...