Bir gün içinde terk eden sevgiliden intikam almak.

Ortada hiç bir şey yok iken her şey gayet iyi giderken. Bir gün içinde başkası var diyerek beni terk eden, ulaşabileceğim bütün yolları kapatan sevgiliden intikam alma hırsıyla yanıp tutuşuyorum. Bunu bir çok yolla yapa bilirim. Ama canı acısın yalvarsın istiyorum.

Facebook falan benim için hiç bir anlam ifade etmiyor derdi. Facesini Hacklettirdim. Bunu yaptığım andan beri mesajla telefonla arayıp yalvarıyor ağlıyor facemi geri ver diyor. ama bu bana yetmiyor.

Daha fazla yakmam lazım canını farklı şeylerle sizce nasıl verebilirim ona ayrılığın hediyesini?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• en iyi intikam sessiz kalmak ve tepki vermemektir test edildi onaylandı.

Kolay değil susmak tepki vermemek ama emin ol köpek gibi sana ulaşır o merak etme

0|1
    0|0
    • İçime su serptin bak şimdi. Facesini gerimi versem ki :)

• Ozaman sık sık rahatsız etmek dileğimle :)

• bende buan katılıyorum...sessiz ol adam gibi davran sktr et gitsin ...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• intikam intikam intikam ona ihtiyacın yok onsuz mutlu ama gerçekten mutlu olarak umursamayarak zaten intikam alırsın ve şöyle düşün başkasının olduğunu söylemek yerine ikinizide idare etseydi daha mı iyiydi bunu düşün

0|0
    0|0
    • Normal şartlarda anlayışlı biriyimdir anlarım. Bana koyan kısmı sadece Bir mesajla bunu bitirmesi. Cevap bile yazmama müsade etmeden bütün yolları engellemesi.

• bu senin yaptıgın zorbalık zorla guzleık olmazki tek taraflı olmaz yani

0|1
    0|0
    • İyi diyosun hoş diyosun da. Yüz yüze gelirsin hayatımda başkası var ayrılalım dersin anlarım. Mesaj atıp başkası var artık. diyip çekip gitmek ne demek lan! (Kabalık kısmı ona iltifaten)

• ama gercek değilmi bel latı esprilere gulmuyorum terbiyeıszlık yapmıyorum duzgun temiz kalplioldugum kıymetımız benm giblerin bilinmiyor böyle erkek olsun kadın olsun altının degerını sarrafı bilirmiş:) ayenn öyle kötu olmak yariyormuş ama ben istesemde olamam

• Kendimi gördüm bian sende. Merak ettim bak seni :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...