İltifat etmeyi sever misiniz?

Karşınızda güzel / yakışıklı biri olduğunda ona iltifat eder misiniz, yoksa çekinir misiniz? Sadece güzellik olarak bakmayalım konuya. Örneğin, birinin başarısını duyduğunuzda o kişiye 'Bu başarıyı senden bekliyordum!', biri işinde terfi ettiğinde 'Sen o makamı hak ediyorsun!' gibi övgü dolu sözler kullanır mısınız? Neler dersiniz?

Teşekkürler.

0|0
920

En İyi Erkek Görüşü

• Şakayla küçümseyerek yaparım iltifatımı... Mesela işinden dolayı bir başarı kazana veya ödül alan birine, "ulan sen de bu ödülü aldın ya, artık bu ödülü sonraki senelerde kimse istemez" şeklinde iltifat ederim :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Kesinlikle... Bunu iltifat için değil gerçekten bundan mutluluk duyduğum için söylerim... Genelde dış güzellik için çok iltifat etmem çünkü yapmacık gelir ama kişiliği güzel insanlara bundan bahsetmeyi fazlasıyla severim... Böyle insanlar azaldı çünkü artık...

1|0
    0|0
  • gercekten hoslandıysam ve onu istyorsam ömründe kimseden duymdığı sözleri duyacaktır benden :)

1|0
    0|1
  • Ben hemen her kıza iltifat ederim. Güzel çirkin ne fark eder ? Ayrıca birini çirkin bulmak benim ne haddime ? Tatlı sözler söylerim. Çoğu zaman başıma iş açsa bile. Çocuklara hele, ufaklıklara, çok iltifat ederim :)

1|0
    0|0
  • Özellikle ilişkilerde iltifatsız olmaz. Kadınların en sevdiğim tarafı bu. Ufacık güzel bir sözle mutlu olabiliyolar, bu kadınları inanılmaz güzel yapıyo gözümde e haliyle iltifatların devamı bu şekilde geliyo. Mutluluk iltifat döngüsü de bu şekilde hiç bitmiyo:)

1|0
    0|1
  • Evet içimin ısındığı kişiye ederim :)

Bunun sabit birşeyi yok ki resmi konuşmam ben o an' a göre doğaçlama kelimem değişiyor...

cut.

1|0
    0|0
    • Neden sonları

cut.

diye bitiriyorsun?

• Sözümü baştan aşağı tamamladıysam cut derim

• Herkes aynı şeyi soruyor sana :) Bence profiline falan bir yerlere yaz bunu, herkes öğrensin, rahatlasın :))

• ederım tabı etmemmı yaw gecen gun bı kıza cok guzelsın dunyanın 8. harıkasınmısın sen yaa dedım topukluyu cıkardı kafana cıvılıyodu zor kactım yanından

1|0
    0|0
  • hakediyorsa tabiki iltifat ederim.mesela çok güzelsiniz diyebilirim burnu kaf dağında biriyse isterse dünya güzeli olsun gibi iltifat etmem

1|1
    0|0
  • genel olarak ıltıfat etmeyı sevmem

ama bır basarı durumu sozkonusuysa, bu konuda kendısını canı gonulden tebrık ederım elbette...

1|0
    0|0
  • Diğer konularda değil de güzellik konusunda çekiniyorum :)

1|0
    0|1
  • İltifat etmeyi pek beceremem bazende karşı tarafın beni yalaka olarak algılarsa diye endişelerim olur.

1|0
    0|0
  • Iltifat etmekte edilmekte istemem. Yalakalik oluyor iltifat.

1|0
    0|1
  • Yalnızca sevgilime :)

1|0
    0|1
  • en yapamadıgım şey işte bu

1|0
    0|1
  • Bakınca bile burnu havaya kalkan tiplere selam bile vermem.

1|0
    0|1
  • hak ediyorsa ederim tabi ego meselesi bu hak etmiyorsa da küfür ederim (içimden)

1|0
    0|0
  • :D Acayip dalkavukluk yaparım diyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun :D O konularda egoistim biraz :D

1|0
    0|1
  • iltifat da bir yerden sonra yalakalık oluyo kızlar hem öyle erkekleri sevmez bence

1|0
    0|1
  • İltifat ettikden sonra karşımdakinin içinin yağlarının eridiği anı çok seviyorum = )

1|0
    0|1
    • işte ben de onu soruyorum, neler dersin ki karşındakinin içinin yağları erir? :)

(Soruya bak yaa...)

• Her tarafını avucumun içi gibi bilmeme rağmen büyüsüne kapılıp da içinde kaybolduğum bir şehir gibi gözlerin... Gibi... Örnekleri çoğaltabilirim = )

• Başarılı :)

• çok seksisin.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• İltifat etmeyi becerebildiğimi sanmıyorum sadece o an içimden gelenleri söylediğimde bazen iltifat gibi alınabiliyor.

Yani dersem ki "gözlerin çok güzel" gözlerini gerçekten ruhuma akıyordur...

1|0
    0|0
  • iltifatı olumsuz bir taraf söyliceğim zaman tercih ederim olumsuz bir yön yanında olumlu bir yan

1|0
    0|0
  • Kizlar iltifat etmez ettirir ;)

1|0
    0|1
  • Ben mutlaka yaparım bunu :D

1|0
    0|0
  • iltifat etmeyi severim evet.herkez hos ve ovgu dolu sozlerden hoslanir.hakediyorsa iltifat etmekten cekinmem.bu her konuda olabilir.fiziken.giyim kusam isi basarisi.

1|0
    0|0
  • Kendı kendıme edıyorum yeterınce ..

1|0
    0|0
  • deger verdiğim kişiyse söylerim yoksa zor söylemem...

1|0
    0|0
  • Tabiiii .)

1|0
    0|1
  • Sevdıklerıme ederım ama durduk yere degıl.

1|0
    0|0
Yükleniyor...