Elazıg halkının tamamı neden milliyetçidir?

gakkoş,kürt,zaza farketmeden hemen hemen hepsi milliyetçi sayılır,tuncelide askerlik yaptım ve haliyle ktm'ye katılıyodum elazıgda ve halkının gakkoş,kürt,zaza farketmiyor hepsi milliyetçi asker hayranı,asker oldugunu anladılarmı yemek parası bile almıyorlar neden böyle bir yapıda elazıg ilimiz ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya ben görmedım hepsı degıl ama elazıg, erzurum ve erzıncan genelde bu üç ilde mıllıyetcıler fazladır.

0|0
    0|0
    • elazıgda kaldın mı ? benim gördüğüm bu şekil

• Oralarda aslında azerı, türkmen nüfus fazladır son zamanlarda doğudan kürtler yerlestırılmeye baslanmıs o yüzden olabılır. mıllıyetcı nufus fazlalıgı.

• kars'tA azeri,terekeme gibi kafkas Türkü çok ama elazıgda türkmen şehri dediğin gibi.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne güzel işte vatan bir bütündür kavramını en güzel örneği elazığda yaşanıyor demekki.Hem hainliğin kimseye faydası olmaz birlik beraberlik oldukça bu ülke insanı birşeyler başarabilir huzuru bulabilir.

0|0
    0|0
  • gerçek milliyetçi olsalar emin ol seçimlerde akp kazanmaz

0|0
    0|0
    • mhp 50-60 bin oy alıyor.

• 3 milyon oy kullanıyo bunun 1 milyon 200 bini chp li 600 bin akpli bu bir , 30 il 1 büyük şehirden sadece bayındır akp nin oda 14 oy farkla önemli olan kazanmak

• yanlış düşünüyosun bence

Yükleniyor...