Zayıflamak için spor ..

Arkadaşlar çok hareketsizim. Şehire yeni geldim ve üniversite okuyorum. Herhangi bir kursa yazılamadım cok az vaktim var. sadece haftasonları. Pek arkadaş da edinemedim. yalnızım genelde.

Zayıflamak istiyorum ama aksine daha da alıyorum yediklerimi dikket etmeme rağman. bu durumu nasıl değiştirebilirim ?

genelde 10-17 okuldayım derslerden dolayı.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Okulda egzersiz yapabilme durumun yok bu yüzden yediklerine dikkat et hafif şeyler ye. Formun ürünlerinden alıp tüketebilirsin. Evde de aynı şekilde yediklerine dikkat et. Tatlılardan uzak dur. Fazlası vücuda yağ olarak geri dönüyor. Tuzu ve şekeri hayatından çıkar. Meyvelerden ve sebzelerden zaten bunları alıyorsun. Günlük almamız gereken kalori miktarı 2000. Kişiden kişiye göre az farklarla değişebiliyor. Besinlerin kalori değerlerine bakıp ona göre değerlendirme yapabilirsin. Egzersiz olarak; youtube.com/watch?v=7HZ697HjFhA bu videodaki hareketleri düzenli olarak yapman faydalı olucaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece koş sonrada hafif egzersizler

1|0
    0|0
  • okul istanbuldaysa arkadaş edinememekten yakınma yaz bana bir mesaj her türlü yardımcı olurum, hemde zayıflarsın ;D

0|0
    0|0
  • karın böglesi için mekik tavsiyemdir. çekebilyosan çok faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • boy ve kilon kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 10-17 den sonra spor yapamazsın diye bir durum söz konusu değil yazılırsın bir spor salonuna diyetini de yaparsın zayıflarsın:)

1|0
    0|0
  • spor ve diyet ideal

1|0
    0|0
Yükleniyor...