En yakın arkadaşının eski sevgilisine aşık olmak...

varmı böyle olan . arkadaşın kardeşim dediğin insan ama seviyosun işte , ama arkadaşın kızı hala seviyo , kız çocuğu sevmiyo . kızda seni çok seviyo ama arkadaşını sırtından vurmamak için kızla birlikte olmuyosun . bu durumdan arkadaşının haberi yok , birbirinizi sevdiğinizi bilmiyo . kızla bikaç görüşmeniz oluyo ve sonra bir karar alıp birbirinizi unutmaya çalışıyosunuz ama siz hala unutamıyosunuz belkide o kızda unutamıyo sizi hala . var mıböyle bir durum yaşayan , sizce nabılmalı .

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Ayıp şeyler bunlar yapmayın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• i*nelik oğlummm varyaaa

0|0
    0|0
    • aynen bende öyle düşündüm , kızla konuştum yine dedim artık sen kendi yoluna ben kendi yoluma , bizim yaptığımız doğru değil , iğrenç bir durum olmaya başladı artık dedim ama aşığım kıza , u utamıyorum . Kızda seni çok seviyorum ben filan dedi içim parçalandı , allah kimseyi sevipte ayırmasın :(

Erkekler Ne Diyor 3

• aynısı başıma geldi hatta daha da fazlası... hayat senin hayatın ama eğer ona karşı bir şey hissediyorsan bunu ilk önce arkadaşına söylemelisin.. sence aynısı sana yapılsaydı nasıl düşünürdün ? bunları bence bir düşün ondan sonra kızdan önce arkadaşınla konuş çünkü aranız epey bir bozulabilir..

0|0
    0|0
  • önce arkadaşına aşkım demiş onu öpmüş onun salyalarıyla beslenmiş sonra sende onu sevicen hangi kitapda yazıyo kardeşim dediğin sevgilisine yan gözle bakmak lan

0|0
    0|0
    • bunların ilişkisi öyle uzun sürmedi , zaten fazlada haşır neşir olmadılar ayrıldılar kısa zamanda. burda anlatmadığım okadar çok şey var ki ama yazmıcam zaten buraya. inan ben yan gözle bakmadım nasıl olduysa ilk defa böyle oldu bir kıza karşı . bunu anca yaşayan bilir.

• boş ver kanki adama yakışmaz arkadandan pezo derler demedi deme

• Yazık walla yazık arkadaş diyosun bide...

0|0
    0|0
Yükleniyor...