Eşinizin , sevgilinizin hangi meslek grubuna mensup olmasını istersiniz/isterdiniz ?

Malum meslekler insanın varoluşunun en geçerli imzası günümüzde.Peki siz hayatınızda olacak kadın/erkeğin hangi meslek grubuna mensup olmasını isterdiniz ?

Benim tercihim Savcı ya da Edebiyat öğretmeni ... ( Güçlü ve duygusal kadın seviyorum ) = )))

Teşekkürler...

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Fark etmez...

Bana zaman ayıracak vakti olduğu sürece mesleğiyle ilgilenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Sporcu insanları severim; basketbol, tenis, bisiklet, su topu, atletizm, kickboks veya profesyonel/amatör fark etmez. Yeter ki sporun birçok türünü sevsin, sigara-içkiden uzak durup sağlıklı beslenme üzerine kurulu disiplinli bir hayatı olsun.

0|1
    0|0
  • ben belli bir meslek grubu aramıyorum erkek dediğin ekmeğini ailesi için taştan olsa çıkarır ne avukatlar vs var okumuş dersin ama 5 para etmez yani. o yüzden meslek değil kişiliğe bakarım :)

0|1
    0|0
  • Emniyet müdürü ya da polis olmasını isterdim

0|1
    0|0
  • Eşimin mimar olmasını isterdim önceden, mesleğini artık yapmıyor olsa da eşim mimar :)

0|1
    0|0
  • Psikolog

0|1
    0|1
  • gazeteci veya turizmci olabilir

0|1
    0|0
  • Efendi kibar maço olsun.

0|2
    0|0
  • ben evleneceğim adamın öğretmen olmasını çok isterim ..

0|1
    0|0
  • hep söylerim polisler bana çok seksi geliyor yav polis olsun copu bende saklı <3

1|1
    0|1
  • öğretmen olsun

0|1
    0|0
  • Nişanlım doktor adayı .

0|1
    2|0
  • ikimizi ve evi yettirecek bir maaşı olsun her ay düzenli yatsın yeter.

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmemiştim önceden. Eşim felsefe grubu öğretmeni. Zorlukları var tabii. Her ne kadar sürekli mantık çerçevesi içinde tartışsak da dırdırım sayesinde onun felsefesini yıkıyorum :))

0|1
    0|0
    • Kadın dırdırının üzerine çıkabilecek bir felsefe akımı malesef henüz mevcut değil badem = )

• T-shirt buldum bak sana link = )))

• Sözlük hediye edecektin zaten, bir de bu eklendi şimdi :))

Erkekler Ne Diyor 9

• Beni ne doktorlar ne mühendisler istedi ben hepsine verdim.

0|2
    0|0
  • gönüller bir olsun

0|1
    0|0
  • Bana zaman ayıracak vakti olsun yeter.

0|1
    0|0
  • sevgilimle aynı okul aynı sınıftayız. ikimizde ekonomist olma yolunda ilerliyoruz :) ama ilk önce edep olacak. yoksa doktor olmuş ne fayda.

0|1
    0|0
  • Fark etmez kardeş fark etmez

0|1
    0|1
    • bu biraz nefes alsın yeter gibi oldu be hocam = )

• Yok ya şaka ;) hanim hanimcik bir ev hanımı olsun gönlümün sultanı olsun. Erkek adam eve gelince hanımı da evde olur değil mi ama. Gerek yok öyle çalışmasına. Allahin izniyle biz hallederiz

• eyvallah = )))

• Öğretmen olmasını isterim özellikle okul öncesi :))

1|1
    0|0
  • aşçı olsun veya son ütücü. ama benle evlenince işten ayrıllsın:)

0|1
    0|0
  • Hanım ağa olsun :D

0|1
    0|0
  • Savcı olabilir evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...