Türk Futbol Tarihine Geçmiş 20 Unutulmaz Söz :))

link

en fenası hangisi sizce :D

ben 2 ve 15 i arada kullanıyorum :D

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 3 numarali cevap super olmus adam milli takimin basina geçmeden rahmetli olacak :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haha :D

2. "Ayın 30 35'i Gibi TSYD Maçımız Var." Hikmet Karaman = 35. ay mı varmış benim haberim yoktu :P

3. "Eğer Milli Takıma Yabancı Hoca Alınacaksa Benim Alman Vatandaşlığım da Var." Yılmaz Vural = Bu adamın zekası akıllara zarar gerçekten ya <3

8. ''Bunca Yıllık Futbol Hayatım Boyunca Şunu Anladım ki, Gol Atmadan Maç Kazanılmıyor'' Hami Mandıralı = Tebrik etmek lazım daha yeni anlamış sanırım :D

9. "Tugay, Vurursa Gol Olur, Vuruyoooorrr! Aut" Bülent Karpat = Tugay yerine başkası mı vurdu acaba adamda o kadar güvenmişti gol olucak diye yazık aut olmuş :D

11. ''Higuain 3 Gol Atmak Dışında Başka Hiçbir Şey Yapmadı.'' Ömer Üründül = Arkadaş 3 gol atmış daha ne yapsın ki acaba bu adam ne istiyor olabilir :|

14. “Liverpool Kalemize Akın Akın Geliyor. Yüreğimiz Ağzımıza Gelmekten, Ağzımızda Yer Kalmadı Sayın Seyirciler.” Ertem Şener = Hahahaaha muhteşemdi valla iyi güldüm ya :D

17. "Olcay'ı Messi'ye Neden Tercih Ederim? Çünkü Her Şeyden Önce Kayserili. Messi'nin Nereli Olduğunu Bilmiyoruz." Samet Aybaba = Ah Samet Aybaba ne diyorsun sen öyle ya :D

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden fena ama en çok Yılmaz Vural'ın sözü hoşuma gitti:)

0|1
    0|0
  • Ben bunlardan bir tek 20 yi biliyordum :/

1|1
    0|0
  • yılmaz vural olmuş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 6 bence :D

bu arada bu siteyi cok sevdin sanırım. :) link bir linki veren de sendin yanılmıyorsam

0|1
    0|0
    • hee bakıom hep yeni şeyler geldikçe burda da paylaşıyorum hoşuma gidenleri :D

• 3,15,16,20 bence unutulmaz

0|1
    0|0
  • 20.Her yerinden öpüyorum Rüştü :DD

0|1
    0|0
  • 5 istediler 6 attık 10 istediler zaman yetmedi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...