Bir erkek hem bir kızla flört eder gbi konuşup hemde neden adını koymakdan korkar?

Arkadaş oratamında tanıştık tam yakın olmaya başladık bayram tatili girdi araya şimdide iş sebbei ile bayram tatilinden hemen sonra işe başladı görüşemiyorum 2 Kasıma kadar da görüşemicez.

Her gün konuşuyoruz haber vermelerimiz hesap sormalarımız dahil oluyor ama adı yok hala geldiğinde de adını koyucak gibi değil sen ben biz diyor fakat aşka inanmadığını aşktan korktuğunu söylüyor ..

Bir erkek hem bir kızla flört eder gbi konuşup hemde neden adını koymakdan korkar?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Flört out takılmak in ondan olsa gerek ;)

0|0
    0|0
    • bana dediği laf insanlara inanmıyorum güvenemiyorum senide kaybetmek istemiyorum ancak 3 yıl flört edip sonradan evlenmek bana saçma geliyor görücü üsülu olması zamanla sevmek daha güzel değil mdir dedi

• güzin abla oldum resmen :D

• şöyşesöyli,m her gün mesaj atıyor ne yaptın diye soruyor hatta geç cevap verirsem arıyor ya da aramamı istiyor aradığımda da hemen bana şunu yaptım ya şu oldu demiş miydm sana diye anlatıyor .. mesala dün acmadm telefonunu 2 saat snra yne aradı actm kızgın br sekılde knustu snra ozr dıledm mesjla bana neden kızım kı beaa yazmıs bu skeılde labalı knusmasıda hosuma gtmıyor ..

Erkekler Ne Diyor 10

• Korktuğunu açıkça söylemiş.Bu duygularından emin olmadığına işaret hem de.Cesaret bulamıyor kavramak yerine elinin ucuyla tutmayı deniyor...

0|0
    0|0
  • başkası hayatında varsa eger ortaya cıktıgında sen bu kim diye sordugunda hayırdır sevgilimmisin die sorabilmesi icin yani 1 taşla iki kuş misali olabilir

0|0
    0|0
  • Uzaklaş...

0|0
    0|0
  • Akıllı adam. Hak iddaa etmeni engelliyor. Taşlar yerine oturana kadar sana koz vermiyor.

0|0
    0|0
    • ama her gün konuşuyoruz ve hep ne yaptığımı soruyor mesaj atmazsam eğer o zamanda hayırdı ne iş atmadın mesaj diyor ..

• Ona bir sözüm yok. Dedim ya ilişkinizi onun istediği kıvama getirene kadar adı olmayacak.

• istediği kıvamdan kastınız nedir yani buraya 2 Kasımda gelicek ve biz oturup konuşucaz ama bana adını koymayalım derse ne yapmalıyım bilemiyorum adı olmadan benle flört eder gibi konuşmasına aldırış etmemek ne kadar bana yakışır ki bir kız olarak ?!

• tamam işte zevkli olan o zaten benim hep yaptığım şey o.o kızla çıkmıyosun bir sorumluluğun yok ama flört gibide keyif alıyosun kendini tatmin etme ama emin ol seninle birlikte olmuycak başka kızlarda var çünkü aynısını yaptığı

0|0
    0|0
    • bende buna gelebilcek bir kız değilim bana ben senle byle konuştugum gbi bu şekilde yakn dvrandıgım gbı baskası ıle knusmuyorum dedı ben sormadan bunu syledıgıne gre knusuyorsn dedm hayr cıdden knusmuyorum dedı senı kybetmek ıstemıyorum hızlı gıdıpde bır seylerıde tuketmek ıstemıyorum dedı ama bende ne yapacagımı şaşırdım bir kız olarak ne yapmalıyım ?

• Kendini geri cekmende gayet mantikli kendini geri cekince otomatikman bu sefer karsi taraf gercek ilgisini gostermeye baslar

• morelm bzuk dıye mesj attım aradı sonra morelı duzeltmek ıcın sebeklik yaptı sen gül hep ltfen dedi sonra tamam kapatalım mı dedim oda hayr ya neden kapatıyoruz hemen dedı sonra kapatırkende senin ismini söyleyince içinde tuhaf bir his oluyor dedi.. bende sessiz kaldım dikkat et kendine haber ver yani hbr verirsin dimi dedi

• aklında başkası olabilir

0|0
    0|0
  • "adını koymak" biraz lisevari değil mi?

neyse söliyim başka görüştükleride olabilir.

0|0
    0|0
    • belkide yavaşdan gitmek istiyorda olabilrse

• mesala bugün knustuk ;

morelm bzuk dıye mesj attım aradı sonra morelı duzeltmek ıcın sebeklik yaptı sen gül hep ltfen dedi sonra tamam kapatalım mı dedim oda hayr ya neden kapatıyoruz hemen dedı sonra kapatırkende senin ismini söyleyince içinde tuhaf bir his oluyor dedi.. bende sessiz kaldım dikkat et kendine haber ver yani hbr verirsin dimi dedi bu şekild egeçiyr konuşmalarımz

• :) yorumumu değiştiriyorum.bence senden çok hoşlanıyo.

• Bazen teklif gerekmiyordur adını koymadan yaşamak daha güzel emin ol

0|0
    0|0
  • flört edip adını koymuyorsa...

bir erkek olarak %90 aklını karıştıran başkası vardır.

0|0
    0|0
  • tasma taktırmaktan çekinir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...