11 cin 3 tane büyüm varmış doğru mudur?

bayramda bir hocaya götürdüler beni. evden çıkamıyorum işe giremiyorum evlenemiyorum 26 yaşındayım çocuklugumdan beri olacak herieyi rüyamda görüyorum. kadın anne karnında annem babamdan ayrılsın di,ye büyü yapıldıgını söyledi ama o bana geçmiş 5 yaşından beri cinlerim varmış.dogru ilk rüyaları o zaman görmeye başlamıştım.neyse kadın herşeyi bildi rüyalarımı felln ona gitmeden onu gördüğümü felan. dedi ki 11 tane cinin var babanla aranı bozuyorlar rüyalarla herşeyi görüyorsun bir annene büyü yapmışlar birde 6 sene önce sana yapmışlar birde cinler aşık olmuş onlar yapmış dedi evlenemz okuyamaz çalışamazsın evden çıkamazsın yataga baglamışlar dedi. ve cinsel taciz de ediyorlar dedi bazen biriyle sevişirken uyanıyorum. sizce bunlara inanmalı mıyım?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hoca denip de bu işleri yapan her kim olursa olsun , allahın gucune ortaklık koştuğu için başta şirk içinde , dahası inancı sağlam ancak derdi olan insanları olmayan şeylere inandırıp eninde sonunda oyle ya da boyle menfaat edindiği için de soyguncudur.

Bu yüzden , Türk ceza kanunu'na göre üfürükçülük büyücülük cincilik suçtur. Bugünlerde fazlaca da kendini ( nereden icazet alıyorsa ) hoca olarak pazarlayan ama , abdesti bile doğru tarif edemeyen , ortamın uygunluğundan baya duyulmaya başlandı.

Senin durumun , dine yönelik obsesyon ve kompulsiyon , kısa adı OKB ve bir uzmanla görüşüp uygun tedaviye geçmen gerek. Bu söylenenlerin hepsi uydurma , eğer inanıyorsan ve buna içinde azıcık dahi prim veriyorsan , korkudan korkuyor haldesin. OKB zor ve inatçı bir sorundur ve tıbben izlenmen gerek.

Bu insanların söyledikleri gerçeği asla yansıtmaz , ama öyle de sandırırlar insanı.

Cin konusuna gelince , vardır ama alemlerin arasında kesinlikle aşılmaz sınırlar vardır ve ne onlar bu tarafa ne biz o tarafa gecemeyiz goremeyiz hissedemeyiz. Hissettiğimiz tek şey , sanılardan kaynaklanan korkular ve diğer hislerdir.

Yok böyle işler , kendini biliyor ve toparlıyorsan ; inanmaa...

1|0
    0|0
    • vergi lefhası vardı kadının karakolun dibinde

• Bu durumda geriye kurmak kalıyor. Yani sanı'lar ... Gerçekte olmasa da öyle olduğu sanılan ve kökü de hurafe korkulara dayanan şeyler. Bunları senin dışında hiç bir doktor kafandan atamaz ,sen aldırmayacak ve atacak , böyle hocaydı mocaydı ( gerçek hocaları tenzih ediyorum ) sırtında maymun taşıma , dedikleri sömürünün ilk adımı , 11 cin için ayrı ayrı menfaat edinecek senden. Açıkçası , bunların dinle imanla da alakası yok sadece şarlatanlık yapıyorlar. Merhemi olsa keline sürerdi böyle tipler

• haklısın dogru söylüyorsun

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben de 4 senedir bir cin ile evliyim diyorum kimse inanmıyorum. Bakın tecavüz edenleri bile varmış. En azından benimki günaha girmemek adına nikahları altına almış beni.

0|0
    0|0
  • Cinler, genellikle tek başına kalan ve bünyesi uygun olan, vücudunda açık menfez bulunan insanları korkuturlar. İnsanlara ürperti, vesvese, heyecan, asabiyet, telaş gibi hisler verirler.

Kafir cinler insanlara rahatsızlık verirken bu zarar insanın bünyesine, yapısına göre değişir. Yoksa cinler, her insana gidip zarar veremez.

Cin, insana tasallut edince, onu korku, ürperti hisleriyle sefahat ve kötü alışkanlıklara sevk eder. Yani, sıkıntı ve korku, endişe ve ürperti ile insan ibadeti terk eder; içkiye, kötü alışkanlıklara, intihar etme duygusuna müptela olur. Böyle bir cin tasallutuna maruz kalan kişiler, eğer iyi niyetli, ihlaslı ve metafizik aleme kabiliyeti olan kişilere rast gelirse, Allah'ın (c.c.) izniyle şifa bulabilir. Sadece dindar olmak yeterli değildir; bazı medyumluk kabiliyetlerinin de olması gerekir. Bu olayların hepsi ilmidir. Bu bakımdan maddi menfaat için bu işi yapmayan ilim ehlinden yardım alınabilir. Ayrıca Kur'ani tılsımlar, ehil kimseler vasıtasıyla cinlerin tasallutuna uğramış insanlara yardımcı olabilir.

0|0
    0|1
    • başta yazdıkların oluyor birden sinirleniyorum içime sıkıntı oluyor babamla dövüştüyoruz kafir mi bilmiyorum. intihar düşünebviliyorum.namaz kılamıyorum dua edemiyorum o zaman daha çok rahatsız oluyorum. babam adıyamana menzile götürecek faydası olur mu

• İnanıp inanmamak sana kalmış derdim ama sen bunu da rüyanda görmüşsündür. Zaten bildiğin bir cevap olacak. Bu arada o hoca bahsettiğin doğa üstü olaylardan seni arındıramıyor mu?

0|1
    0|0
    • kadına bende bunu dedim bildiğim şeyleri dedin dedim

• Nerde lanet bişey var bu kıza kaçmış allahım sen koru yareppim

1|1
    0|0
  • para aldımı en onemlısı aldıysa sahtekarın tekı ona gore bu ışı hayır ıçın yapan hocalar var onlar dan bul bır tane

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olusn böyle şeylerin olabildiğini duydum tabi sen bu konuda ne kadar ciddisin o ayrı konu ks de senaryo yazan bir sürü manyak bulman mümkün iyi bir hoca bulmalısın ama gerçek hoca olmalı onun içinde hangi bölgede yaşadığını belirtip yakın yerlerde hoca var mıyokmu onu burada veya farklı ortamlarda araştırabilirsin..

0|0
    0|1
    • adıyaman menzile gitmeyi düşünüyoruz peygamber efendimizin torunu

• üzüldüm olabilir gbi geliyor bana büyü falan sakat bişey zaten. geçmiş olsun inş kötü birşey olmaz senn için...

0|0
    0|0
  • Kur-an dada gectigi gibi cinler var ve musallat olabilir insanogluna fakat büyü müyü inanmayın bu şeylere psikolojikmen hayatını söndürüyorlar cık biraz insan oglunun icine bak dunyaya bir evde kitlemişsin kendini nasıl kandırmışlarsa artık

0|0
    0|0
  • İnanmalısın kendi ağzınla bazen biriyle sevişirken uyanıyorum demişsin. Hocaya önceden anlatmadıysan tabi

0|0
    1|1
    • hiç bişey anlatmadım ki hep o konuştu tanıdık değil başka şehire gittik

• yok para dökmeyeceğim kkdın bir yere yönlendirdi fethiyede ama ben adıyaman benzile gidip tövbe alcagım

• Şu ana kadar ben büyüyü bozabilen hiç bir hacı hoca görmedim onuda söyliyim.. Yok öyle birşey onu Allahtan başka kimse bozamaz.. Bizim evin duvarlarına domuz yağı sürmüşlerdi. Daha neler neler vardı çok düşmanla uğraştık

• Namaz kıl rabbine sığın ,yediklerinede dikkat et belki bişey tokanıyodur:D

1|0
    0|0
  • hoca dediyse doğrudur. adamın yalan söylücek hali yok ya.

yalnız o hocaya sorsana bir madem herşeyi bilip çözüyor o zaman neden hala 3 kuruşa fal bakıyorda dünyayı yönetmiyor.hey allahım ya sen akıl fikir ver insanlara

0|0
    0|0
    • kadındı ve büyü yapmıyor büyü bozmuyor geleceği söylemiyor

• hoca çözer kesin sorunlarını inan inan. inanmak başarmaktır.

0|0
    0|0
  • Cinlerini eğitmenin yolunu da öğretseydi her sonunu çözersin bu şekilde...

0|0
    0|0
  • hocaya selam

0|0
    0|0
  • 11 cinin kaçı yabancı kaçı yerli cin onu bilion mu?

0|0
    0|0
  • Allah şifa versin varsa böyle bişi. Allah'a sığın yardım iste kalpten ol dediğinde herşey olur

0|0
    0|0
  • 11 cin 3 büyün varmış, güle güle kullan.

0|0
    2|1
  • bildiğim kadarıyla hamile bir kadına yapılan büyü hep çocuğuna geçiyor aynısı kuzenimin başına geldi çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu yaşadıklarını bildiyse eğer. İnanmalısın ! Kadın götünden mi uydursun afedersinde hepsini bildi diyorsun. Bilmese ne olacak. Hemen hemen bende yaşadım ama ben senin gibi olmadım. Bana cinler musallat olacaklardı hoca okumuştu. Gözüm bunlar hafife alınacak işler değil. Kendine dikkat et. Hayni boyuna takan mıskalar olur ya dualı falan onlardan yatağına koy Yastığın altına falan. Çok rahatlarsın ben öyle yaptım yatağımda duruyor ama o dua yatağımda olmasın korkutuyorlar.

0|0
    1|2
  • Yine Musallat izlemişsin.

0|0
    2|0
    • o tarz ffilmleri hiç izlemedim asla izlemem

• tövbe estf...

0|0
    1|0
  • Bence inan çünkü var böyle şeyler arkadaşıma musallat olmuştu o günden beri ben karanlıkta yatamam tövbe tövbe korktum yine Allah hepimizi korusun Rabbime sığın o kurtarır seni dua et umarım biran önce geçer.

0|0
    0|2
  • hocaya para verdiysen vay haline diyorum sadece saf olmayın bu kadar

0|0
    0|0
  • ayyy daglara daşlara

0|0
    0|0
  • dediklerini bizzat yaşamışsan inanabilirsin. cinlerin varlığını biliyoruz netice olarak

1|0
    0|1
Yükleniyor...