Erkekler Ne düşünürsünüz

Diyelim ki açık bir filme gitceksiniz yakın arkadaşınız ya da flörtünüzle. Kıza utanmazsan beraber gideriz dediniz. Kızda senden niye utanayım güzel olur dedi. Aklınıza ne gelir, ne düşünürsünüz

Güncellemeler:
film hakkında daha önce konuştuklarını ve konusunu vsyi tartıştıklarını ekleyeyim.

0|1
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler ve kadınlar arasındaki önemli farklardan biri kadınlar hep sözlerin arkasına yanına önüne, erkekler ise sözün kendi anlamına bakar. Öküz altında buzağı aramazlar.

Bir erkek berbere gittim diyorsa, berbere gittim demektir ve sizden en fazla saatler olsun demenizi bekler.

Bir kadın kuaföre gittim diyorsa, ondan önce alışverişe gittiğini, bilmemkime uğradığını falan atlamak için başka imalarla söylüyordur. O erkeğin kendisi demeden kuaföre gittiğini anlamasını saçı üzerine abartılı beğeni şeyleri söylemesini bekler. Güzel olmuş dese beğenmedin di mi der, çok kısaltmışsın dese sen zaten hiçbirşeyimi beğenmiyorsun der, harika olmuş dese bakmadan beni geçiştiriyorsun beğenmedin di mi der. Kızıla boyatsaydın keşke dese senin kızıl saçlı alt komşuda gözün var di mi der. Oysa erkek iyi olmuş diyorsa sadece iyi olmuş demek istemiştir.

Gelelim sorunuzun cevabına erkek arkadaşınız ne anlamıştır. Sizin ondan utanmadığınıza sinema teklifine sıcak baktığınızı anlamıştır. Çünkü siz bunu demişsiniz.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ırıspı derim..uheuehuh şaka şaka bişey demem..de öyle bir yerede kızla gidilmez ama sölim..parçalarlar valla.. anladığım sinemaysa tabi bu..

1|0
    0|0
  • aklıma kötü bir şey gelmez yani kıza kaşar damgası yapıştırmam,tam aksine onu takdir ederim ve bu durum hoşuma,cinsellik ayıp utanılacak bir şey değil bence önemli olan seviyeyi koruyabilmek,çok hoşuma giderdi öyle bir durum ya da davranış

1|0
    0|0
  • art niyetli bakarsam kız istekli sinema sonrası yatak derim ;) yok ama kız iyi niyetliyse iyi niyetli düşünmem gerekiyosa beni çok seviyo değer veriyo benimle arasında bir duvar yok utanma gibi diye düşünürüm ;)

1|0
    0|0
  • Zaten bu ülkede sinema sevgililer için öpüşme yerinden ibarettin

ha bide hemde planlı bir şekilde çift tarafın rızasıyla acık secik bir filme gidilirse

o salondan cok inleme sesi eve gitmeyi bile beklemezler

ha ben o kız hakkında kötü düşünmem diyen erkekte i*nedir

0|0
    0|0
  • sinemalarda oynayan film ne kadar açık olabilir? normal filmdir o.

ne açık filmler gördü bu gözler hey hey...

0|0
    0|0
  • Böyle bir teklifte bulunmam... İlla birlikte böyle bir film izlemek gerekiyorsa eve davet ederim birlikte evde izleriz...

0|0
    0|0
  • yakında evede gelir bu diye düşünür 2 gün sonra ev boş gel filim hakında konuşalım diye teklif sunardım :D

0|0
    0|0
  • gayet normal bir durum aklıma bişey gelmez tabikide ama açık bir film derken ne kadar açık olabilirki film? sonuç itibari ile en fazla 2 tane sevişme sahnesi vardır

0|0
    0|0
  • sinemada filmi kesin izlemeyeceğimiz gelir direk aklıma :D

1|0
    0|0
  • karanlıkta ellerım bos kalmıyacagını

0|0
    0|0
  • kafası güzeldir o kızın.

0|0
    0|0
  • kız yolludur derim beni bıraksa anında başkasına verir diye düşünürüm, ne demek birlikte açık film ulu orta utanmadan o filmi izleyen kadından veya erkekten hayır gelmez yarın birbirlerinide çok güzel boynuzlarlar

0|0
    0|0
  • bişey demem olabilir aklıma geldide bir aralar 2 tane kız arkadasım vardı izledikleri p*rnoları gelio anlatıodu bana bu durumda ne oluyo peki :D

0|0
    0|0
  • oral yaptırmak film esnasında

0|0
    0|0
  • :) üzerime rahat birşeylr giyinmeyi düşünürüm ;)

1|0
    0|0
  • oldu olmaya bide dön ver tam olsun derdim.. En fazla yatagımı süsler

0|0
    0|0
  • ördü kader ağlarını :))

0|0
    0|0
  • Allah derim

0|0
    0|0
  • kız istıyoo :-)

0|0
    0|0
  • yani biraz bana karşı meillendğini bide güzel olur demesi meilin biraz daha arttığını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • ben flört ettiğim biriyle öyle filme gitmem

0|0
    0|0
  • ne kafa kız derim.hoşuma gider.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendini elletmek ve okşatmak istediğini düşürüm zaten o kıızda buna ihtiyacı olduğu için ne güzel olur demiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...