Ben gerçekten suçlu muyum, çok mu takıyorum?

merhaba arkadaşlar. benim sevgilim dün gece arkadaşlarında kaldı ve arkadaşları benimle sevgili oldugunu biliyo ama onların yanında çok konusamıyo benimle dün gece de pek konusamadık sadece arkadasının evine geldiğini falan haber etti. kızdıgını bilyorum ama yarın konuscaz aşkım seni seviyorum diyip kapattı. bu arada nişanlanıcaz biz o 30 yasında bnde 20. bugun de aradı bni hiç bişey olmamış gibi sanki o degil bni gece aramayan. bnde haliyle suratımı falan astım neşeli konusmadım bunda bni suçlu buluyo . yaa bn gerçkden suçlu muyum çok mu takıoyrum ki acaba arkadasında kalmasını :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım... Rahat bırak çocuğu arkadaşlarıyla bir kaçamak yapmıştır :D

0|0
    0|0
    • benim aşkım yapmaz :)

• Ortada bir şey yok ki zaten :D (anladın ne demek istediğimi)

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok takılıyorsun ve yanlış tutumu sergiliyorsun

YANİ TUTARSIZSIN..

Çünkü o tepkiyi o akşam verseydin sevgilin seni anlardı, bende sana hak verirdim.

Ama sen gece olur diyip gündüzünden tepki koyunca bu sefer tutarsızlaşıyorsun ve erkeği de yaptıgına pişman ediyorsun...

Rahatsız oldugun an tepkini anında göster, sonrası için geç olur her zaman...

0|0
    0|0
    • ben o an yaparsam gecesi de mahvolur diye düşündümm :( haklısın ama ben herşeyi böyle takıoyrum sonrada çok tartısmayı seviyosun diyo sıkıntılıyımsanırım :(

• Farketmez, gecesinden kalan tadıda kaçtı bu sayede :) O an olması gereken olmalı, seni tanımasını istiyorsan bunu yap .)

• :) tamam

• 20 yaşındasın daha anlamıyorum şu koşa koşa evlenme kafasını

0|0
    0|0
    • seviyorum :)

• saolun by avukat

• daha konışuyummu kızım git oku allahını seversen bak kafanı taşlara vurursun ilerde

• evet

0|0
    0|0
  • sende suç yok. sevgiline kızmakta haklısın

0|0
    0|0
    • demi ama işte kendimi haklı çıkaramıyorum evirip çevirip kendini haklı çıkarıyo o :S

• gel onu bide bizimkine anlat.

• ne d ıyecegımı bılemedım

Kızlar Ne Diyor 4

• 30 yaşında adam kalkıp 20 yaşında ergenlikten çıkamamış kızla birlikte olursa böyle çocukça sorunlar yaşamayı göze almıştır sanırım..Her gün konuşmak zorunda mısınız acaba adam her dakikasını sana mı ayırsın? arkadaşlarıyla vakit geçirmesin mi hiç ? Her dk bik bik ne konuşacaksınız ?

Adam da kızdığını biliyorum yarın konuşcaz falan demiş gerçi ona da müstahak.

0|0
    0|0
    • saçmalamak yerine bana yol göztermeyi secseydin :D

• aslında erkekler geç olgunlaşır derler ama günümüz kızlarına baktığımda erkeklerin günahını almamak lazım. ya anlayış nedir sakinlik nedir bunları bilin biraz. adam hem senden 10 yaş büyük bir de kalksın hesap versin istersen. yapmayın bunu ya

0|0
    0|0
    • napıyım yani hiçbişey olmamış gibimi davranıyım . umursanmamış gibi hissediyorum kndimi

• hayatının her anını umursanarak geçiremezsin. dünya senin etrafında dönmüyor. çıkarın pembe gözlükleri gerçek hayatı görün

• evet haklısın :S ama keşke bukadar rahat olabilsem nasıl olunur ki :(

• Sonuna kadar haklısın ama cok üsteleme kucuk kucuk yuz asmalar yap zaten hatasini anlar daha yapmaz

0|0
    0|0
  • Sen sonuna kadar haklısın onların yanında senle neden konusamıyor ki bir durum mu var acaba?

0|0
    0|0
    • yok ben hepsini tanıyorum biliyolar sevgili oldugumuzu konustu ama uzun konusamam dedi . yoksa onların seslerini falan duydum dinletti :)

• Aman be güzelim tek derdin bu olsun insanlar ne sorunlarla boğuşuyorlar.. Seni sevdiginden, sana yanlıs yapmıcandan emin misin? Öyleyse bu kadar çok büyütme sorunları.. Gerçi sana diyorum ama bende öyleyim ne yazık ki ah şu kız milleti :D

• valla yaaa bu huylarımdan bıkrtım :)

Yükleniyor...