Hangi Ülke Futbolunu Begeniyorsunuz ??

Fırsat buldukca liglerin geneli takip ederim .. O kadar lig var ama hic biri Almanların Bundesligası gibi degil.. Oyun anlayısları, disiplinleri ve tabi ki taraftarları ..

Onları izlerken bizim ligin ne kadar basit oldugunu fark ediyorum

Alman Futbolu baskadır benim icin .. "Futbol 90 dakika suren ve sonunda Almanlarin kazandigi bir oyundur"

Siz hangi ulke futbolunu seviyorsunuz ya da hangi ligleri izliyosunuz?

0|0
435

En İyi Erkek Görüşü

• En berbat futbol ispanyolların.Almanların ve İtalyanların futbol anlayışları harika çok zevkli geçiyor 2 ülkenin ligleri.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Arjantin. Latin amerikada gerçekten zevk uğruna top oynanıyor. Mesela Riquelme hala top oynuyor memleketinde. Neden? Avrupai düşünen klüpler bunu yapmaz, başarıya-kapitale endeksli. Gözünü sevdiğimin latinleri.

River Plate sempatizanıyım.

1|2
    0|0
  • Her daim İngiltere..

ama İspanya'yı ayrı bi' severim, özellikle son yıllarda..

1|0
    0|0
  • Barçanın oyunu tek başına butun lıglere bedel bence. Gecen hafta gorduk alman futbolunu kıesslıngın kafasını,ağları butun dunyaya rezıl oldular.

Ama yapım geregı ıngılız futboluda hosuma gıdıyor.

1|0
    0|0
  • hic biri Almanların Bundesligası gibi degil..

1|0
    0|0
  • Andorra milii takımı azimlerine hastayım :)

1|0
    0|1
  • beğenerek izlediğim tek takım Real Madrit. Birezilya milli takımı bile bu keyfi vermiyor.

1|0
    0|1
  • İngiltere tabikide ispanyada izlenecek 2 taş çatlasın 3 takım var premier lig de her takım hızlı top oynuyor

1|0
    0|0
  • alaman ligi

1|0
    0|0
  • la liga

bundesliga en çok takip ettiğim iki ligtir

1|0
    0|0
  • İngiltere ligini detaylı izlemeye başladıktan sonra diğer liglerden zevk almadığımı anladım

1|0
    0|0
  • en çok ispanya la liga

0|0
    0|0
  • Alman-ispanyol ligleri

1|0
    0|0
    • LaLiga'da eskisi kadar zevk almyorum keza Milli takımları icindr aynı seyi dusunuyorum..

• Son dönemde gözle görülen bir düsüs var ama cok normal genede zevkli maclar cıkabiliyor haklısın sende ekisi kadar kaliteli değil cidden fakat farkı var genede

• Aynen Almanya.Futbol orada güzel.

1|0
    0|0
  • Genel kalite olarak en iyisi Premier Lig..

Premier Lig'de son sıralardan bir takımı alıp Avrupanın diğer büyük liglerinden birine koysak üst sıralara oynar..

1|0
    0|0
  • san marino

1|0
    0|0
  • Almanya özellikle mücadele ve disiplinleri çok iyi her zaman alt yapıları sistemleri iyi olmuştur zaten.

1|0
    0|0
  • İspanya takip ediyorum sadece. eskiden hepsiydi şimdi bir o kaldı.

1|0
    0|0
  • premier ligini izlemekten keyif alıyorum

1|0
    0|0
  • Barclays Premier League.

1|0
    0|0
  • Suudi Arabistan Ligi (= Spikerleri fena (=

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 4

• Denk geldikce izliyorum ama genelde derbileri ispanya ingiltere maclarini izlrm bir de dortmunt bayern maci oldugunda izelrim dortmunda sempatm var:)

1|0
    0|0
    • Dortmund favori takımım ;)

• en iyi yunculari en buyuk rakiplerine gitmezse basari daim olur

• Oyuncuların biri gider biri gelir nasılsa :)

• Almanya'nın futbolu çok gelişmiş kaliteli

2|0
    0|0
  • ispanya la liga

1|0
    0|0
  • İspanya,Almanya

Biri disiplin..biri teknik-taktik diyelim gerçekten çok güzel ligler keşke onların yarısı bizim ligimizde de olsa ama umarım ilerleyen yıllarda bizde gelişiriz daha da

0|0
    0|0
Yükleniyor...