Yalnızlıktan sıkıldınız mı?

Yalnız kaldığınızda sıkıyorsanız belki de canınızı sıkan kendinizdir. Yalnızken neler düşünüyorsunuz ve yalnızlıktan sıkıldığınızda ne yaparsınız

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli olmasada çoğu zaman yalnız kalıyoruz zaten o zamanda yalnız kaldığımızı düşünürsek ne bileyim daha da yalnız birisi olduğumuza inanırız sanki çok takıntı haline getirmemek lazım,ama bazen hiç tanımadığın örneğin bu siteden birisi düşünceleriyle seni yalnızlık kurtarıyo en gıcık tarafı mesajlara hızlı cevap veremiyorum mobil yüzüne :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Duman - yanlızlık paylasılmaz

Ben 183 boyunda 73 kilo ela gozlu jude law a benzeyen eli yüzü fiziği duzgun işi gucu yerınde omrunde ne kaşını ne sakalını ne sagını nede solunu almıs bı adamım dogustan duzgun zaten hepsı Allah a bınlerce sukurler olsun.

Burcum Aslan yukselenımde Aslan

Gel gelelım kzıalrdan fazla ayna karsısında sagını solunu alan esmer kara şişko gotlu gobeklerı adamların hepsının sevgılsıı karısı veya kullandıgı bı manıtası var.

Bendeki sorun ne onu cözemıorum. ya kızlar cok mal bu mal mal konusmayı oturmayı kalkmayı bılmeyen adamalrla takılıolar.

yada ben cok utangacım bana bir tane ks olrak kız ark bulsanıza eli yuzu duzgun benı sevebılecek evleneyım aile kurmak ıstıorum bende

su an yanlızım bunalrı dusnuordum da :D yazam dedım :D

0|0
    0|0
  • insan yalnız kaldımı kalbindekileri düşünür... belki de canımızı sıkan budur bilemiyorum ama.. yalnız kalmayı pek sevmediğim kesin... yani fiziksel olarak evet, yanında birilerinin olmaması hoşuma gider ama zihnimi hep başka şeylerle meşgul etmeye çalışırım kalbimdekilere sıra gelmesin diye..

0|0
    0|0
  • Yalnızım evet ve yalnızken hiçbirşey yapmayı sevmiyorum, yalnızlığı sevmediğim gibi...

0|0
    0|0
  • vala yalnızlığını düşüncek psikolojide değilim şu askerliğim bitsin de normal hayatıma kavuşıyım modundayım. Çünkü insan benim ne işim var burda diyor

0|0
    0|0
  • Dibine kadar yanlızım ve öyle kalacağım anasını satım

0|0
    0|0
  • Yalnızken tuvaletin kapısı açık duşa giriyorum müzik açıp harika bir duygu aşırı samimi yani

0|0
    0|0
  • Ben yanlız kalınca sapikca düşünceler boguyo beni ve aklıma s¤x den başka bişey gelmiyor. O yüzden yanlız kalmiyorum.

0|0
    0|0
  • yalnızlık hayat felsefem oldu

kendimden sıkıldım

insanları da beğenmiyorum

utangaç olduğum için de kızlarla tanışamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben de Yalnızim yaha

0|0
    0|0
  • ilk cümle hoşuma gitti. twitter'a yazarım ben bunu

0|0
    0|0
  • insan hiç bir zaman yalnız değildir

0|0
    0|0
  • Hiç yalnız kalmadım .

0|0
    0|0
  • genelde evde duramam cıkar tek başıma da olsa durmadan 3 4 saat yürürüm

0|0
    0|0
  • Yalnızlık çok kötü, sıkıldığımda müzik dinlerim, bu beni mutlu eder.

0|0
    0|0
  • evet hemde çok ama çok sıkıldım... canım sıkılınca sohbet arkadaşı ararım sanal ortamda

0|0
    0|0
  • yalnızken hep ölümü düşünüom psikopat mıyım anlamadım yalnızlık iste

0|0
    0|0
  • canıma tak didi gali :D

0|0
    0|0
  • Kitap oku, belgesel ya da film izle, çık dolaş.

0|0
    0|0
  • her insan kendi dünyasında tek başına yaşar o yüzden yalnızlık hissederiz bazen

0|0
    0|0
  • elizabet elanor :D :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalnızlığı severim çoğu zaman.

0|0
    0|0
  • yalnızım ama sıkılmadım kendıme gore ugrasak bısıer buluyor eglenıyorum fılm ızle kıtap oku dısarı cık avm ye gıt bowlıng oyna ne dıyım bısıler yaparsın kendını mutlu edersın bı sekılde

0|0
    0|0
  • Yalniz olmayan insanin burda isi olmaz zaten burdakilerin cogu yalniz ve sıkıntilarini nete girerek gideriyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...