Meloya danimarkadan gelen cevabı nasıl buluyorsunuz ?

Galatasaray seyircisine yaptığı siyasi hareketi ; link kendi üzerine alan kopenhag taraftarı yazılı açıklamasında '' Bir islam ülkesinde din üzerinden provakatif siyaset yapan melo ; henüz 250 yıldır hiristiyanlığı tanıyan birezilya gibi bir ülkeden çıkıp 2000 senelik hiristiyan dünyasını temsil edemez'' şeklinde açıklamalarda bulundu. Yaptığı hareket, baskı ve zorbalığa karşı provakatif eylemlerde kullanıldığı gibi, hiristiyanlığın bu dönemleri yaşadığı tarihte İslam inancının henüz yer yüzünde bulunmamasından dolayı, bir islam toplumunun bu düşünceye hedef olmayı haketmediğini açıklayan danimarkalı futbol severler, konuya duyarsız kalan galatasaray camiasına rağmen Türklerden özür dileyerek, bu paylaşımın ortağı olmadıklarını ifade etti. Siz melo gibi, din üzerinden provakatif siyaset yapan Şaban lakaplı sözde hiristiyan futbolculara avrıpanın net tavrını nasıl buluyorsunuz ? Meloya danimarkadan gelen tokat gibi cevabı nasıl değerlendirdiniz ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Melo hala bu ülkede nasıl top oynuyor gerçekten şaşırıyorum

0|2
    2|3
    • Beşiktaş taraftarının kara listesindeymiş, maç sonunda dövecektık kart gorup kaçtı diyolarmış. isterse birezilyaya kaçsın meloyu bulup mutlaka dövecez diyolar :D

• aynen birezilyadan da kovulmuş. oranın adnan oktarı diyolar :D

Kızlar Ne Diyor 4

• melo forma öper tepki alır melo pitbull taklidi yapar tepki alır dini simgesini yapar tepki alır sonuçta galatasaray taraftarı seviyor meloyu

2|3
    0|1
  • Sende meloya taktın:)

2|1
    0|1
    • Aynısını ben yazacaktım :)

• benım ıcın futboldan daha onemlı seyler var ( ;

• Herkes dinini kendi içinde yaşar ve bizi ilgilendirmez Melo en has Galatasaraylı ve taraftarına bağlı bir ön liberodur en iyisidir de mevkisinde reelde ona laf eden iyi bir tokadı yer benden

0|0
    0|0
  • melo ne yapsa çok yakışıyor

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• adamlar haklı beyler dağılın :)

0|0
    0|0
  • "tokat gibi cevap" adghsbjanjdasdbhjk

ya melo'nun kafayla koyduğu gol ne güzeldi ama di mi. anlaşılan sadece kopenhag ağlarına girmemiş o gol...

1|1
    0|1
    • biz madrid taraftarıyız sen rahat ol

• Valla meloyu sevmem ama adam hakikaten çok iyi oyuncu oyunun 2 yönüde çok iyi oynuyor karakteri iyi olsa Gsde değil daha iyi takımlarda oynadı gsde zaten müslüman oyuncu yokki hepsi ayyaş bunların

0|1
    0|1
  • melo gömsün hepinize. ne alıp veremediğiniz var lan adamla. adam inancının işaretini yaptığını ne biliyorsunuz? Herifin forma numarasıda 3 belki onu kastetti?

0|0
    0|0
  • ne yapmışki anlamadım bir link atın yav

0|0
    0|1
Yükleniyor...