Fatih terim mi? mancini mi? hangisi daha iyi avrupada?

terim mi mancini mi hangisinin oyun sistemini daha çok beğeniyorsunuz?

• Fatih Terim <3
    60% (3)44% (4)50% (7)Oy Ver
  • Roberto Mancini <3
    40% (2)56% (5)50% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• bazen kim gelirse gelsin yenilik gereklidir. Terim galatasaray adına asla tartışılmaz bir isim ama yeniliklere kapalı bir isim. Ben galatasraylıyım bana göre dünyanın en iyi teknik adamı yani Galatasarayın başına gelebilcek en iyi teknik adam. Manciniye gelince henüz çok erken. Zengin kadrolara alışmış bir isim ama İnterin başında çok iyi işler yapmıştı. Kısmet bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• mancini, man city takımındayken büyük hüsran yaşamıştı o zengin kadroya sahip olmasına rağmen. inter'in başındayken de 2 kez çeyrek finale çıkmış sanırım.

fatih terim de bu zamana kadar ilk kez geçen sezon gruptan çıkarabildi bizi. onda da grupta braga ve cluj gibi zayıf takımların olması büyük avantajdı.

şimdi hangisi daha başarılıdır konusuna girmicem ama önemli olan takımı avrupada 'doğru şekilde oynatmak'. mesela juventus deplasmanında fatih hoca olsaydı 3-0 yenilip dönerdik. şampiyonlar liginde önemli olan yenilmemek ve bu açıdan mancini daha başarılı bence.

2|0
    0|0
  • Kıyaslamayı ne kadar da çok seven bir milletiz

0|0
    0|0
  • 2 maç görüp Mancini demek için daha çok erken.

1|0
    0|0
  • Terim.

1|0
    0|0
  • yılların fatih terimini 2 günlük manciniyle karşılaştıran vefasızlar cumhiriyeti galatasaray daha ne gördü ki ? Bir mahalle takımını yendiniz henüz.

0|0
    1|0
  • Aykut Kocaman.

0|1
    1|0
  • Mancini

0|0
    0|0
  • bunun cevabı ıcın erken henuz ve terim kalsaydı suanda nasıl bı durumda olurduk oda belırsız bekleyelım bakalım mancını nasıl ılerleyecek...

0|0
    0|0
  • ben mancini den yana oyumu kullandım artık fatih terim şımardı

0|0
    0|0
  • Ne çabuk unuttunuz lan İmparator'u tamam Mancini çok iyi süper iyi oldu gelmesi ama 1 maç aldı diye hemen İmparatoru gömdünüz yazık lan...

0|0
    0|0
  • > 3 ne o tamam da

0|0
    0|0
  • bi durun mancini daha hala hazırdan yıyor erken karsılastırma yapmak ıcın

0|0
    0|0
  • danimarka liginin vasat takımı nelere kadirmiş =)

0|0
    0|1
  • en iyisi : ELE MAN CİNİ

0|0
    1|1
  • bunu konusabilmek için henüz erken.

0|0
    0|0
  • 2side kulübün elemanı sonuçta

0|0
    0|0
  • bir kıza göre futbolla beya ilgilisiniz ben seni sçerdim her halde

0|0
    0|0
  • Fatih Terimin oynattığı futbol 2000 li yılların futbolu zaten Terimin bir sistemi bir mantalitesi yokki futbolculara Gazı veriyor oynatıyor ama Türkiyede en iyi hoca orasıda ayrı

Mancini akıllı futbol oynatıyor Terim olsa Gs Juvenden fark yemişti ama Mancini Juveyi az daha yeniyordu belkide Gsnin Juveden aldığı 1 puan Gsyi gruptan çıkaracak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• avrupada mancini ama ligte yüzde yüz fatih terim

2|0
    0|0
  • Fatih terim daha iyi ama tabi söyle birşeyde var mancini defansif oynadığı için maçları kazanma oranı daha yüksek 1-0 olsun benim olsun mantığında ve tabi buda göze hitap etmiyor.

0|0
    0|0
  • Kıyaslamak çok yanlış olur Terim'in 30 yıllık bir Galatasaray geçmişi var ve kalplerimizde gönüllerimizde koskaca bir taht kurmuştur her haliyle Fatih Terim diyorum ben ama Mancini'de çok iyi bir teknik adam

0|0
    0|0
  • Daha kiyaslama yapmak icin cok erken fatih hoca efsane insallah mancinide fatih hoca gibi yuzumuzu guldurur

0|0
    0|0
  • mancini doğru yerde

1|0
    0|1
  • fatih terimle kesin juventus bizi yenerdi mancini ilaç oldu galatasaraya

1|0
    0|1
  • Fatih Terim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...