Real madrid juventus maçı 2-1 bitti galatasaray kopenhag maçı 3-1 grupta 2.sıradayız çıkma şansımız kaçta kaç?

gruptan çıkma şansımızı yüzde 80 buluyorum real madrid juventusu yenerek bizim önümüzü açtı

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hala yüzde 50 yüzde 50

Kopenhag maçını kazanıp juventusdan olası bir beraberlik almamız gerekiyor ki yine geçen sene ki gibi son ana kadar savaşacağız...

En azından gruptan çıkarsak ara transfer takviyeleri ile takım daha derli toplu hale gelebilir, muhteşem bir Galatasaray vardı sahada ve Mancini' yi dahi şaşırttılar...

Ben bu gruptan çıkarsak en az çeyrek final göreceğimize inanıyorum...

Ama herşeyden sonra en akıllıca ve gönlümden geçen temennim ise Galatasarayımın Avrupa ligine gitmesi olacaktır, çünkü henüz Şampiyonlar ligi için hazır değiliz!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• deplasmanda kopenhag ı yenersek %100 diye düşünüyorum ama haftaya deplasmanda berabere kalırsak evimizde juveyi kesinlikle yenmeliyiz.

not: gelecek maç real deplasmanda juveyi yeneceğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • %80 demek için kopenhagı yenip Juventusunda Real madridden puan kaybetmesi lazım.Bence %51 daha.

0|0
    0|0
  • Cıkarsınız cıkmasınada birsey olmaz elenirsiniz sonrasında :) ligtede bu sene birsey yapabilceginizi pek sanmıyorum .

0|1
    1|1
  • şuan işler iyi gidiyor gibi gözüküyor çünkü maçlar kopenhagla :) büyük ihtimalle 5. ve 6. maç sonunda tepetaklak olucak gsnin gruptan çıkma şansı %100 ama 2.olarak çıkma şansı %08 :)

0|0
    1|0
  • bu grup karışmış biraz kimin şeyi kimin şeyinde beli değil gibi sanki :)

0|0
    1|3
  • Avrupa liginde devam etmeniz bence sizin için daha hayırlı. Yarı final veya final gelebilir.

1|0
    0|1
  • napıyon müdür ?

0|0
    0|0
  • hala belli değil =) juve daha avantajlı çünkü madrid italyada juventusu yenemez,kopenhagta italyada juventustan puan alamayacagına göre? 66sde madridde kırmızı kar yagınca ancak puan alabileceğine göre? çıkma işi son maça kalır.

0|1
    0|1
  • büyük ihtimalle içerdeki son juventus maçına kalıcak her şey.

bi sonraki maçta biz kopenhag'ı yenersek, juve de real madrid'e takılırsa en mükemmel senaryo olmuş olur. şu an puanlar 9 / 4 / 2 / 1. dediğim ihtimaller olursa (biz kazanalım, juve - real berabere bitti varsayalım) 10 / 7 / 3 / 1 olur puanlar. mükemmel bir avantaj yakalarız 2.lik için. şansımız şu an %60 bence. ama bunu korumak için iyi sonuçlar almaya devam etmemiz gerek :))

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya

0|0
    0|0
  • o değilde spikerin '' Burak... ofsayt yok ofsayt yok...'' diye bağırması beni öldürdü:)) link

0|0
    0|0
  • Kopenhag macını alıp,juventusa yenilmememiz lazım,o şartlar olursa oldu bu iş.Uefaya bence düşmeyiz düşersek,bu sene orda iş yapabiliriz.

0|0
    0|0
  • Bu senede çıkarız

0|0
    1|2
  • real madrid kesinlikle lider bitirecek. bizim rakibimiz juventus.. 2 puanlık bir avantajımız var ve juventus'la arena'da maçımız var. bence %70.

0|0
    0|0
  • sankı çıksanız kupayı alcaksınız

0|0
    2|3
  • kopenhag ı deplasmanda yenersek % 100

0|0
    0|0
  • Çıkar galiba net cevap yok suanda

0|0
    0|0
  • %60 falan ama deplasmanda yenersek cıkma sansımızı &75'e falan cekeriz

0|0
    0|0
  • herşey son maça bağlı. %50 çıkarız

0|0
    0|0
  • Zor çünkü son maç juventus la

0|0
    0|0
  • eğer kopenhag ı deplasmanda da yenersek %70 derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yüzde % 40 şansımız var görüyorum.Herşey real'e ve bize bağlı.Real orda juveyi yener burda kopenhang'ı yenersek gruptan çıkmış sayılırız.Kendi evimizde juveye maçı kaybetceğimizi sanmıyorum.Bu seneki diğer takımlarda tam dişimize göre çıkarsak şayet ve iyi oynarsak yarı final görürüz bu sene.

1|1
    0|0
  • Bu maçı da alalım görürsünüz çıkacağız zaten..Juventus'u ben çok zor bir rakip olarak görmüyorum o maçtan 1 puan bile alsak yeter..

En büyük Galatasaray...

1|0
    0|0
  • Insallah en iyi sekilde temsil ederiz ülkemizi

1|0
    0|0
  • biz grupta 2. oluruz gruptanda çıkarız

1|0
    0|0
  • bence galatasaray ikinci olur gruptan çıkar

1|0
    0|0