ANKARA'DA OLAN KIZLAR..

Ankara da olup da gercekten benim gibi hisseden kız arkadas arıyorum.. cok ilgisiz ve umursamayan bir sevgilim var söz de beni seviyormus ama işte iş iş iş tabi b benim bildigim kısım.. bazen boguluyorum. her gece aglyorum üzülüyorum dertleşip destek olack bir kız arkadas istiyorum.. buraya yeni geldim iş için pek arkadasım yok sevgilim burda diye geldim ama var mı yok mu anlamyorum... bazen konuscak dertlesek birine coook ihtiyac duyuyorum..

Güncellemeler:
:/ kimse yook mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bunu için kız arakadaşa değil sadece bir dosta ihtiyacın var benimde sevgilim çok ilgisiz ve çok değişik davranmaya başladı bence bu ilişkilerin akışında hep böyle okuyorum bazı arkadaşların sıkıntılarını hep aynı bence sende yeni bir sevgili bulsan çok iyi olur ben öyle yapıcam ne zamana kadar bu böyle giderki

0|0
    0|0
    • vazgecmek üzereyim zaten inan yapamyorum..

Erkekler Ne Diyor 5

• Yani yanlis anlama ama, yeni geldim ankaraya ve benim de durumum oyle, istersen biryerlere gidelim

0|0
    0|0
  • Ben sana yardımcı olurum istersen. ekle beni mesajlaşalım... bende ankaradan

0|0
    0|0
  • Ara bulursun :)

0|0
    0|0
  • istersen bir kahve icebilir ya da msnden sohbet edip dertlesebiliriz

0|0
    0|0
  • Ankara'da acemiliğimi yaptım ama kız değilim :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bize bir güzin abla lazım , o da şimdi lazım

0|0
    0|0
    • :) sen de mi aynı durumdasın

• hayır canm neden yanlış anlyım

• teskkürlerler :) buraya cok takılmıyorum işimde yogun biraz.. sen napyorsun umarım işine filan da engel olmyorumdur

• Beeen varııımm.. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...