Yapmak isteyip de , çevre faktörünün etksinde kalarak yapamadğınızın ne var ?

Atıyorum mesela bir kadın için mini etek giymek olabilir ya da bir erkek için küpe takmak gibi ... İlla aksesuar , kıyafet ... gibi şeyler olmak zorunda değil , sadece örnek amaçlı yazdım. Sınır gökyüzü ;)

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• kullağımda müzik sokakta yürürken bir anda dans etmek istiorum bunu arabada yapıorum hızlıca uzaklaşabildiğim için ama türkiye daha benm sokakta dans etmeme hazır değil (((:

0|1
    0|0
    • bu güzelmiş =) bence türkiye dansa hazır değil :D :D geçtim senin sokakta dans etmeni =)

• Bende kick box a giderken dışarı çıktıgımda caddede sokakta Yumruk hareketlerini , ögrendiklerimi falan yapardım durduk yere arabadakiler caddeler öyle şaşkın şaşkın bakardı.

Bi fimdede dedigin gibi bir kızın sokakta dans edisini görmüstüm

Kızlar Ne Diyor 14

• Öyle bir şey olmadı. Marjinal bir yanım vardır. Kendimle ilgili kararları kendim alır ve uygularım

0|2
    0|1
    • Ne güzel istediğin gibi yaşamak güzel bir şey olmalı.

• dışara çıkıp Noelde şampanya patlatsak ardından çam ağacı etrafında birkaç tur hala çekmek ardından noel şarkısı söylemek ve buz olsa biraz buzpaten ayakkabıyla kaysak isterdim. Sonra gene kar olsa karda yatsak ve yıldızlara baksak çok uzun zaman istiyorum ama yapamıyorum hem çevreden hem kar ve buz yokluktan dolayı.

0|1
    0|1
    • " noel " dışında hepsini ben de istiyorum ^^

• güzel çekmediler olabilir

• yok pek fotojenik değilim bence ondan =)

• Şimdiye kadar yapmak isteyipte yapamadığım hiç bir şey olmadı.Çevre faktörünü önemsemem bir şeyi kendim istersem yaparım bir başkası ne der diye düşünüp vazgeçmem. :)

0|1
    0|0
    • soruyu tam açıklayamamışım hani. mini etek örneğini özellikle verdim. şöyle ki sadece millet yadırgar şu olur bu olur diye değil ... mesela mini etek giyince biri laf atar gibi de düşün. onu belli etmek istemiştim ama olmamış kanımca.

• saçlarımı hep çok kısa kestirmek istemişimdir ama yakışmaz dalga geçerler diye kestiremedim

0|1
    0|0
  • topuklu ayakkabı giyemiyorum ve sınıf arkadaşımla bile dışarda oturup bişeler içemiyoruz

0|2
    0|0
  • elalem ne der dye değil kendm için yaşıyorum

0|1
    0|0
    • sadece elalem ne der ? zihniyetini kastetmedim aslında. yani şöyle ki mini etek giyeceksin , laf atarlar kesin , vazgeçtiğin oluyor mu ? bu tarz şeyler de dahil.

• Göğüs kafesime dövme yaptırmak ama olacak o da :) çok değişik bir kimleğe bürünmek istiyorum ama hala bulamadım .

0|1
    0|0
  • benim çok sevdiğim bir ülkenin bir şehri var çooook güzel... orada tek başıma yaşamak istiyorum ama ...

0|1
    0|0
    • buna engel olan ne ? çevre faktörü açısından soruyorum.

• çevre işte yakın çevremdeki insanlar buna sıcak bakmaz

• Punk olmak

0|2
    0|1
  • Hoslandigin cocuga itiraf edemiyorum millet ne der diye

0|2
    0|1
    • sana ne canım milletten =) bu yersiz bir kaygı bence , yapabilirsin.

• dışarı çıkıp avazım çıktığı kadar bağırmak..

0|1
    0|0
  • yok ne istersem yaparım

0|1
    0|1
  • ben bişey yapmak istemiyorum.ayrıca gerçek erkek adam küpe takmaz.

0|1
    1|1
    • niye erkeklik küpeyle mi oluyor ?

• bana göre evet.erkek adam öyle şeylerle uğraşmaz.galiba sen takıyorsun.bizim ailemize göre işler değil bular.ha gençsin özenmişsin olabilir ama hep değil.

• hayır ben takmıyorum. ama lisedeyken heves edip takmıştım. benim aileme göre de şeyler değil. çeçenim aslen. ama bu görüşüne katılmıyorum. kişinin kendi bileceği iş bence. yani bunun erkeklikle bir alakası yok. eskiden kot erkekler içindir derlerdi , kadınlar kot giymez der miydin ?

• evden kaçıp eskortluk yapmak istiyorum ama olmuyor tabi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Metroda, otobüste "honki ponki torino çalona bimbo boriro muşi muşi hubobo kozizo çiki çiki şayne tiki tak tok" demek istiyorum ama çok utanıyorum.

2|1
    0|0
  • S.çmadan yaşamak istiyorum.

0|1
    0|0
  • Yok diyebilirim. Küpe takmak, saç uzatmak, dövme yaptırmak, vb heveslerim zaten hiç olmamıştı

Yapamadığım şeyleri de çevre faktörü yüzünden değil, "Başkası ne diyecek?" diye değil de, o konudaki yetenek noksanlığımdan ötürü yapmamışımdır. "Ben faktörü"

0|1
    0|0
    • anladım. noksanlıklarını bilemem tabi ama , bu güzel bir şey.

• Gothic bir kız arkadaşım vardı zamanında. Ailem bu ne lan bu nasıl tip lan bu ne oğlum ? Derler diye tanıştıramadım ailemle hatta semtime bile getirmedim hehehe :D

0|1
    0|0
    • tabi hayat senin müdahale etmek ya da karışmak haddimize değil ama. hata etmişsin sanki =) sen bilirsin tabi =)

• nemli bir hotumla kurumdan içeri dalmak önüme gelene şakk şakk şakk sallamak :)

0|1
    0|0
  • 30 bin tl racing motor almayı planlıyordum ailem destek çıkmadı :(

0|2
    0|0
    • Aslında o tarz bir şey sormadım , ama yine de paylaştığın için teşekkürler =) İnşallah alırsın ;)

• Teşekkürler sağol başlığı görüp direk yazdım bende kusura bakma :)

• Estağfurullah ne kusuru =) teşekkür ederim hatta cevap için =)

• Kendi hayatımı yaşayamadım...

0|1
    0|0
    • Toplumda çoğu kişi tarafından kabul edilmiyoruz ki... Yalan bir hayat yaşıyorum... Tek gerçek hayatım evimde geçen zamanlar...

• Düşünüyorumda yapmak istediklerimi yaparım , Kıyafet Küpe kafama göre , Aklıma çevreyi düsündügüm gelmedi beni ben ilgilendirrim

0|1
    0|0
  • müdürüm sayesinde favori uzatamıyorum

0|2
    0|0
  • hiç birşey yok...

"acaba başkası ne der ne düşünür" die soran kişi yaşamı kaçırmış demektir

1|1
    0|0
  • var ya aklım gelmiyor değil ama işte ülkemizde yapsak sorun olur tabir kadın gibi giyinip dışarı çıkmak iterim arkadaş bakalım ne olacak diye :) sapık değilim

0|1
    0|0
    • est. öylesin demedik =) de merak niye onu anlamadım ? açıklar mısın ? =)

• bakalım bayanlar gerçekten nasıl dayanıyor diye

• anladım =) hiç umursamam öyle şeyleri =) dayanan onlar bana ne :D teşekkür ederim cevap için =)

• Eve 3 kadın atmak istiyorum :D

0|1
    0|0
    • engel olan ne ?

• ahah :D bir dur önce şartlar olgunlaşsın , ondan sonra konuşalım bunu :D

• D :D

Yükleniyor...